Yeni Thief Oyunu ve Filmi Üzerinde Çalışılıyor HABER 12 Mayıs - Gazali Çetinkaya Film yaratıcısı Straight Up Films'in açıklamasına göre, filmin yanı sıra beşinci Thief oyunu üzerinde çalışılıyor.
Thief'in Türkçe Yaması Yayınlandı HABER 12 Eylül - Tayfun Kumaş Ayrıca Türkçe yama sitelerine biri daha eklendi.
Square Enix, Gizlilik ve Aksiyon Temalı Oyun Paketlerini Duyurdu HABER 02 Eylül - Samet Konuksal Toplamda altı ayrı oyun, iki ayrı pakette.
Ünlü Oyun Serilerinden Thief, Beyaz Perdeye Taşınıyor HABER 09 Temmuz - Tunahan Başol Son oyunuyla pek de başarılı olamayan Thief, Vertigo ve Prime Universe kanadından geliyor.
Thief'in AMD Mantle Güncellemesi %23 Performans Artışı Sağlıyor HABER 18 Mart - Alkan Adakaner Mantle güncellemesi sayesinde oyunu daha yüksek performansta oynayabilirsiniz.
Thief'in Mantle Güncellemesine Tarih Verildi HABER 17 Mart - Samet Konuksal Thief'e Mantle desteği yarın geliyor.
Eidos Montreal'den İşten Çıkarma Haberleri Geldi HABER 04 Mart - Samet Konuksal Thief ve Deus Ex gibi yapımlarla tanıdığımız stüdyoda işler pek yolunda değil gibi.
Thief, İngiltere Satışlarının Yeni Lideri Oldu HABER 03 Mart - Samet Konuksal Thief birinci, Plants vs. Zombies: Garden Warfare dördüncü, Lords of Shadow 2 de onuncu sırada geliyor.
Playstore'dan Thief ve Rockstar Games Fırsatları HABER 28 Şubat - Samet Konuksal Thief'i 12 aya varan taksitle, Rockstar Games oyunlarını da %80'e varan indirimle satın alabilirsiniz.
Thief'in Konsollar ve PC Arasındaki Grafik Karşılaştırma Videosu HABER 28 Şubat - Alkan Adakaner PC, PS3, Xbox 360, PS4 ve Xbox One arasındaki grafik farkı nasıl dersiniz?
Eidos Montreal: "Thief Kusursuz Bir Oyun Değil" HABER 25 Şubat - Alkan Adakaner Geliştiriciler sorunların farkında olduklarını söylüyorlar.