Call Of Duty Online Çin'de Kapatılıyor HABER 01 Haziran - Mehmet Tandoğan Çin için piyasaya sürülen ücretsiz bir oyun Call of Duty Online'dan kötü haber.
Chris Evans'lı Call of Duty Online Videosunun Tamamı Yayınlandı HABER 08 Ocak - Tayfun Kumaş Geçtiğimiz hafta gösterilen "Call of Duty: Online - Live Action" videosunu tamamı Activision tarafından yayınlandı.
Call of Duty: Online'ın Live Action Videosu Yayınlandı HABER 28 Aralık - Tayfun Kumaş Videoda Captain Amerika olarak tanıdığımız Chris Evans yer alıyor.
"CoD Online Hisseleri %50 Arttırabilir" HABER 06 Ağustos - Gökhan Yılmaz Call of Duty Online ve Mists of Pandaria gelmeden önce Activision Blizzard hissesi satın almak mantıklı olabilir.
Call of Duty Online Başka Bölgelere de Gelebilir HABER 03 Ağustos - Tunahan Başol Activision CEO'su oyunu başka bölgelere de getirebileceklerini ancak böyle bir planın şu an için olmadığını söyledi.
Call of Duty Online'dan İlk Görüntüler HABER 04 Temmuz - Samet Konuksal Activision'un Free to Play pazarına giriş yapacağı Call of Duty Online'dan ilk görüntüler geldi.
Çin'e Özel "Call of Duty Online" Duyuruldu HABER 03 Temmuz - Tunahan Başol Activision ve Tencent, Call of Duty Online için birleşti.
BSC KÜNYESİ
Call of Duty Online
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA