Defiance Dizisi 4. Sezonu Göremese de Oyuna Destek Devam Edecek HABER 19 Ekim - Samet Konuksal Free to Play MMO oyununa güncellemeler gelmeye devam edecek.
Defiance için Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı HABER 26 Kasım - Ömür Gencer Yapımcı ekip oyuna pek çok yenilik getiren bir güncelleme yayınladı.
Defiance'ın Xbox 360 Sürümü de Free to Play Oldu HABER 20 Kasım - Samet Konuksal Trion Worlds'ün MMO oyunu PC ve PS3'ten sonra X360'ta da F2P oldu.
Defiance, 3. Sezonuyla Birlikte Yenileniyor HABER 28 Eylül - Tunahan Başol Trion Worlds, oyunuyla birlikte ilerleyen dizinin 3. sezonuyla yenileceğini duyurdu.
Defiance'ın Yeni Ek Paketi 5 Ağustos'da Geliyor HABER 31 Temmuz - Ömür Gencer Oyuna pek çok yenilik getiren Silicon Valley adlı ek paket 5 Ağustos'da oyuncularla buluşacak.
Defiance'ın Free to Play Sürümü Steam'e Geldi HABER 26 Temmuz - Samet Konuksal MMO-TPS oyunu Defiance, Free to Play olarak sunuldu.
MMO-Shooter Oyunu Defiance, Bu Yaz Free to Play Oluyor HABER 01 Mayıs - Samet Konuksal SyFy ve Trion Worlds'ün tutmayan projesi Defiance, F2P modele geçiş yapıyor.
Defiance'ın Sohbet Sistemi Geliştirilecek HABER 17 Ocak - Alkan Adakaner En çok şikayet edilen noktalarından biri düzeltiliyor.
Defiance'ı İstediğiniz Kadar Deneyin HABER 20 Aralık - Ant köksal Defiance ücretsiz denemesini süresiz hale getirdi
Defiance'in Yeni DLC'si Aralık Ayında Geliyor HABER 22 Kasım - Samet Konuksal Arkbreaker isimli DLC'nin çıkışı için 10 Aralık tarihi verildi.
Defiance DLC'sinin Çıkış Tarihi Açıklandı HABER 14 Ağustos - Samet Konuksal Defalarca ertelenen Castithan Charge Pack, en nihayetinde çıkış tarihine kavuştu.
BSC KÜNYESİ
Defiance ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA