Defiance'a PS Plus İndirimi HABER 19 Mart - Tunahan Başol PS Plus sahipleri oyunun betasına erken erişecekken, oyuna indirimli olarak sahip de olabilecekler.
Defiance'in Betası Haftaya Konsollarda HABER 14 Mart - Samet Konuksal Uzun süreden beri PC oyuncularının test ettiği oyunun test sırası şimdi konsollarda.
Defiance'a Season Pass Duyuruldu HABER 06 Mart - Beril Sergün Trion Worlds Season Pass'in ayrıntılarını açıkladı.
Defiance'in Çıkış Tarihi, Video ile Duyuruldu HABER 30 Ocak - Tunahan Başol Oyunun çıkış tarihi, harika bir live-action video ile duyuruldu.
Defiance'in TV Dizisinin İlk Bölümü 15 Nisan'da HABER 13 Ocak - Samet Konuksal Trion ile Syfy'in ilginç projesi, 15 Nisan'da gösterime başlayacak.
Defiance'ın PC'lere Özel Betası Ay Sonu HABER 04 Ocak - Talha Aynacı Açık dünya oynanışına sahip FPS oyunu için betaya dahil olmak isteyenler içeri!
Defiance'tan Yepyeni Ekran Görüntüleri HABER 19 Ağustos - Levent Polater Trion Worlds imzalı Defiance yeni görselleriyle karşınızda.
Defiance: Hem Bilimkurgu Dizisi Hem MMO HABER 29 Ağustos - Burçin Aygün Trion Worlds'ün geliştirdiği oyun bilimkurgu dünyasına yeni bir MMO getirecek.