EverQuest II'nin Ek Paketi Kasım'da Yayınlanacak HABER 08 Eylül - Alkan Adakaner Tears of Veeshan adlı ek paketin Kasım ayının ortalarında yayınlanacağı açıklandı.
EverQuest II: SoTA'ın Çıkışı Nisan Ayında! HABER 04 Nisan - Beril Sergün Yapımcılar, güncellemenin Nisan ayında yayına girmesini beklediklerini açıkladı, peki ya Açık Beta?
EverQuest, 14. Yılını Kutluyor HABER 17 Mart - Samet Konuksal MMO dünyasına yön veren oyunda yenilikler var.
EverQuest Tasarımcısı SOE'deki İşine Geri Döndü HABER 12 Mart - Samet Konuksal EverQuest serisinin tasarımcısı Brad McQuaid, 12 yıllık aradan sonra işine geri döndü.
EverQuest'de Free 2 Play Sistemi Rahatlıyor! HABER 08 Mart - Beril Sergün EverQuest ve EverQuest 2 hayranları için güzel haber.
EverQuest II, 8. Yılını Yeni Zindanlarla Kutluyor HABER 13 Kasım - Ersin Kılıç EverQuest II, 8. yılını kutlarken yeni zindanlarla göz kamaştırıyor.
EverQuest II: Chains of Eternity'e Beta Zamanı HABER 23 Ekim - Beril Sergün EverQuest II: Chains of Eternity için beta kayıtları başladı.
EverQuest II: Chains of Eternity Ön Sipariş Detayı HABER 17 Ekim - Beril Sergün EverQuest'in ardından EverQuest II'nin de yeni eklenti paketinin içeriği duyuruldu.
EverQuest: Rain of Fear'ın Ön Sipariş Ekstraları HABER 17 Ekim - Beril Sergün Rain of Fear'ı önceden satın almak isteyenler için bu ekstralar yolda.
EverQuest: Rain of Fear’ın Beta Kayıtları Başladı HABER 12 Ekim - Ersin Kılıç House of Thule ile başlayan ve Cazic-Thule’un ölümüyle devam eden serüven, Rain of Fear ile bambaşka bir hal alıyor.
BSC KÜNYESİ
EverQuest II