“Ölülerin gecesi” EverQuest II’de HABER 12 Ekim - Ersin Kılıç Cadılar Bayramı etkinlikleri EverQuest II'de devam ediyor.
EverQuest II için Yepyeni Eklenti Paketleri Yolda HABER 10 Eylül - Ersin Kılıç Oyuncuların yaratıcılıklarını ortaya çıkaran ve kendi eşyalarını satışa çıkarmalarını sağlayan yeni programları oyuncu piyasasına ekliyor.
Everquest 2' İçin SOEmote Özelliği Aktif! HABER 08 Ağustos - Beril Sergün Web kameranızı ve mikrofonlarınızı hazırlayın. Everquest 2 sizi yepyeni bir oynanış şekline itiyor.
ProSiebenSat.1, GamesCom'da Oyunlarını Tanıtacak HABER 06 Ağustos - Ersin Kılıç ProSiebenSat.1 Games, bu yılki Gamescom’da oyunlarını tanıtacak.
EverQuest Online Adventures Kapanıyor HABER 01 Mart - Gökhan Yılmaz Sony Online Entertainment, dört adet MMO'sunun kepenklerini çekiyor.
EverQuest Mart Ayında Bedava Oluyor! HABER 31 Ocak - Beril Sergün EverQuest II bedava olur da EverQuest olmaz mı?
EverQuest II Oyuncuları Kanatlandı HABER 12 Ocak - Gökhan Yılmaz Yeni EverQuest II güncellemesi ile birlikte oyuncular kanat takabiliyorlar.
Free to Play EverQuest II'ye de Yaradı HABER 10 Ocak - Samet Konuksal Kimi kesim tarafından 'çöküş' olarak görülse de Free to Play sistemine geçen oyunlar, kârına kâr ekliyor.
EverQuest II'den Yenilik Turu HABER 06 Aralık - Beril Sergün Bu videoda bir çok ayrıntı yer alıyor.
EverQuest II: AoD İçin Ön Sipariş Zamanı Daralıyor HABER 01 Aralık - Beril Sergün EverQuest II'ye gelecek olan yeni eklenti paketi Age of Discovery'i ön sipariş edip bonuslarını kazanmak için sayılı günler kaldı.
EverQuest II'ye F2P Tanıtım Videosu HABER 14 Kasım - Beril Sergün EverQuest II bedava oluyor, videosu da hazır.