Allods Online'dan Botunuza Hediyeler! HABER 10 Aralık - Beril Sergün Yanlış okumadınız Allods Online botunuza hediye veriyor.
Allods Online'dan F2P Sistemine İlginç Bir Çözüm HABER 06 Ekim - Samet Konuksal İster F2P, ister aylık ödemeli olarak oyunu oynayabiliyorsunuz.
Allods Online'a Yeni Güncelleme Geliyor HABER 13 Mart - Samet Konuksal Allods Online:Lords Of Destiny yeni güncellemesi bize ne sürprizler hazırladı?
Allods Online'dan Video Yarışması HABER 22 Ağustos - Ersin Kılıç Yapılacak olan video yarışmasının konusu ticari savaş.
Allods Online MetuCon’daydı HABER 30 Nisan - Ersin Kılıç Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen METUCON 2012'de, Allods Online oyuncularıyla buluştu.
Allods Online METUCON 2012’de HABER 19 Nisan - Ersin Kılıç Allods Online, bu haftasonu Ankara’da düzenlenecek olan METUCON 2012’de oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.
Allods Online 3.0: Game of Gods Resmi TGN Videosu HABER 05 Şubat - Beril Sergün Allods Online'ın yeni videosunda ben de yer alıyorum.
AO: Game of the Gods Şubat Ayında Yayında + Video HABER 20 Ocak - Beril Sergün gPotato'dan gelen resmi açıklamaya göre Game of The Gods isimli yeni eklenti paketi Şubat ayında yayına girecek.
Allods Online'a Overwolf Desteği HABER 06 Aralık - Beril Sergün Artık hem oyun oynayıp hem de internette gezebileceksiniz.
Allods Online: Undaunted Yayında! HABER 15 Ekim - Beril Sergün Allods Online'a bu güncelleme ile ne gibi yenilikler geldi bakalım.
Allods Online, Renaissance Devrine Giriyor! HABER 06 Ağustos - Beril Sergün Allods Online ilk içerik güncellemesiyle geliyor.