Steam'in F2P Oyunlarına MicroVolts Eklendi HABER 06 Temmuz - Samet Konuksal MicroVolts'u Steam desteğiyle birlikte oynayabilirsiniz.
MicroVolts Oyuncuları 19.Yüzyıla Götürüyor HABER 29 Mart - Ersin Kılıç MicroVolts’un “Vahşi Batıda Çatışma” güncellemesi, oyuncuları 19. yüzyıla götürüyor.
MicroVolts İzleyici Güncellemesini Yayınlıyor HABER 27 Şubat - Ersin Kılıç Yeni güncelleme yepyeni bir gözlemci modu, yeni eşyalar ve yepyeni bir sunucu sunuyor.
Microvolts'ta Knox Pow Wow’a Hazır Olun! HABER 27 Ocak - Ersin Kılıç İlk MicroVolts 2012 Güncellemesi bugün yayına giriyor.
Microvolts'dan C.H.I.P, Noel'i Nasıl Çaldı? +Video HABER 17 Aralık - Beril Sergün Microvolts Noel'in havasına girdi bile hatta bir de video yayınladı üstüne.
MicroVolts Tatil Güncellemesi Bugün Başlıyor HABER 16 Aralık - Ersin Kılıç MicroVolts oyunu için Tatil Güncellemesi bugün yayına giriyor.
MicroVolts Güncellemesinde İki Yeni Özellik HABER 11 Kasım - Ersin Kılıç Yeni MicroVolts güncellemesi Kapsül Makinesi ve Silah Geliştirme Sistemini sunuyor.
MicroVolts ile Korkmaya Hazır Olun HABER 28 Ekim - Ersin Kılıç Bu Cadılar Bayramında MicroVolts’un Cadılar Bayramı güncellemesiyle oyununuz daha da tatlı olacak
MicroVolts'te Yeni Harita ve Eşyalar HABER 04 Ekim - Ersin Kılıç Oyuncular dört bir yandan gelecek bir sürü robotla savaşacak…
Rock Hippo'dan Çifte Güncelleme HABER 01 Ekim - Ersin Kılıç Rock Hippo, MicroVolts ve Brawl Busters için yeni güncelleştirmelerin duyurusunu gerçekleştirdi.
MicroVolts "Silah Yarışı"na Katılıyor HABER 27 Ağustos - Ersin Kılıç MicroVolts'un yeni oyun modu oyuna da birçok yeniliği getiriyor.
BSC KÜNYESİ
MicroVolts
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA