Warface Artık Epic Games Store'da HABER 30 Haziran - Umut Tandoğan Oynaması ücretsiz nişancı oyunu Warface , ilk olarak 2012'de piyasaya sürüldükten sonra artık Epic Games Store'da mevcut.
Yeni Warface Soygun Sezonu Şimdi PC'de HABER 26 Mart - Gazali Çetinkaya Yeni PvE özel görevi, PvP haritası, yepyeni teçhizat ve silahlar
Warface'in Battle Royale 2.0 Güncellemesi Yayınlandı HABER 08 Ekim - Gazali Çetinkaya Crytek’in Ücretsiz FPS Oyunu Warface, Yeni Sezona Yepyeni İçerik ve Geliştirmeler ile Giriyor.
Warface PS4 ve Xbox One'a Geliyor HABER 28 Haziran - Gazali Çetinkaya Crytek tarafından geliştirilmiş olan oynaması ücretsiz online first-person shooter oyunu Warface konsollara geliyor.
Warface PS4 ve Xbox One için Derecelendirildi HABER 25 Mayıs - Gazali Çetinkaya Tayvan Oyun Derecelendirme Kurulu online FPS oyunu Warface'i PlayStation 4 ile Xbox One için derecelendirdi.
Warface ile Hem Oyunda Hem de Gerçek Hayatta Kazan HABER 23 Şubat - Gazali Çetinkaya Arkadaşlarını Warface Oynamaya Davet Ederek, Türk Lirası Kazanabileceğin Crytek İstanbul Projesi Yayında.
Warface'in Battle Royale Modu Oynanabilir Durumda HABER 23 Kasım - Tunahan Safdır Crytek, Battle Royale modunu sınırlı süre için yayınladı.
Warface'den Battle Royal Modu Geliyor HABER 13 Kasım - Gökhan Yılmaz Yine bir oyun başarılı olunca kaçınılmaz duruma giriyoruz.
Warface için 8000 TL Değerinde Kod Dağıtıyoruz HABER 21 Mayıs - Alkan Adakaner Crytek Türkiye ve Bölüm Sonu Canavarı işbirliği ile Warface için 300 adet kod dağıtıyoruz.
Warface’e İki Yeni Oyun Modu Geliyor HABER 02 Nisan - Alkan Adakaner Marathon & Domination modlarıyla tanışın.
Warface’in Soğuk Zirve Operasyonu’nun 3. Haritası “Zirve” Oyuncuların Beğenisine Sunuldu HABER 14 Ocak - Tunahan Safdır Warface Soğuk Zirve Operasyonu’nun 3. Haritası “Zirve” ile aksiyon doruğa ulaşıyor.