League of Legends'ın Yeni Şampiyonu Kai'Sa Duyuruldu League of Legends, 2018 Şampiyonluk Ligi'nin 6. Haftası Tamamlandı

Warface ile Hem Oyunda Hem de Gerçek Hayatta Kazan

23.02.2018 13:41 - Gazali Çetinkaya

 
   Crytek’in %100 Türkçe, ücretsiz Online FPS oyunu Warface; 2018 yılına hızlı bir giriş yapıp yayınladığı güncellemenin ardından, yepyeni ve kazançlı bir proje ile oyuncularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

   Free to Play oyun olmanın hakkını veren ekonomi yapısı, hiç bir oyunda olmadığı kadar çok oyun modu, birbirinden heyecanlı operasyonları ve türünün en iyi grafikleri ile, FPS ve mücadele duygusunu seven tüm oyuncuları buluşturan Warface; arkadaşlarını oyuna davet eden oyunculara, onların yaptıkları her harcamadan pay vereceği ve tamamen Crytek İstanbul ürünü olan Warface Kazan isimli projesi ile hayranlarını sevindirmeye hazırlanıyor.
 
   İster hali hazırda Warface oyuncusu olun, isterseniz oyuna yeni kayıt olun; Warface Kazan tüm oyuncular için geçerli bir kazanç sistemi olarak duyuruluyor. Oyundaki kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapabileceğiniz https://kazan.warface.com.tr adresinden edineceğiniz davet linki ile siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Davet linki üzerinden Warface’e getirdiğiniz arkadaşlarınızın oyun içi kredi alımlarında yapacağı Türk parası harcamalarının %20’si otomatik olarak hesabınıza yükleniyor. Yani sizin davetinizle oyuna kayıt olan oyuncunun Warface’te gerçek para ile yaptığı her alışverişte siz de gerçek para kazanıyorsunuz. Warface Kazan projesi oyuncular için bir defalık değil, ömürlük bir sistem olarak onların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
   Oyuncuların yıllardır oyunlar için yaptığı harcamaların bir kısmını geri alma şansı yaratan Warface Kazan, kullanımı kolay web sitesi ile de oyuncuların dostu olmayı hedefliyor. Davet linkinizi anında yarattığınız, ardından davet ettiğiniz kişileri ve hesabınızı kolaylıkla takip edebileceğiniz web sitesi, SSL ve Şifreleme Teknolojisi ile destekleniyor ve güven konusunda oyunculara şüphe bırakmıyor.
 
   Warface’e hemen kayıt olmak için www.warface.com.tr/#register adresini; Warface Kazan hakkında bilgi ve davet linkinizi almak için de https://kazan.warface.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
   Ayrıca etkinliklerden haberdar olmak ve Warface oyun içi hediyeler kazanmak için Facebook sayfasını da takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/WarfacegameTR
basın bülteni

Tweet
Warface Crytek Cevat Yerli PC Cry Engine 3 MMO FPS Xbox 360
League of Legends'ın Yeni Şampiyonu Kai'Sa Duyuruldu Paylaş League of Legends, 2018 Şampiyonluk Ligi'nin 6. Haftası Tamamlandı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Warface
+ TAKİBE
AL
74 kişi bu oyunu takip ediyor.