Rise of Incarnates Save the Comet

Hunt: Horrors of the Gilded Age

Çıkış tarihi: 1.1.1970 - 0 - Görüntülenme

    Crytek’in PC ve konsollar için geliştirdiği üçüncü şahıs aksiyon türündeki "HUNT: Horrors of the Gilded Age" adlı yeni ücretsiz online oyununda, 4 oyuncuya kadar kurduğunuz takım ile birlikte, bölüm sonu canavarının izini sürerken karşılaştığınız kana susamış yaratıkların saldırılarını da savuşturmaya çalışacaksınız.
 
    1800’lü yılların sonundaki korkutucu gerçeklerin yer aldığı bir dünyayı tasvir eden Hunt, geçmiş inançların ve efsanelerin doğmasına yol açan, akıl sınırlarının çok ötesindeki bir kötülüğü konu alıyor. Silahlarını kuşanan oyuncular, avcı rolüne bürünerek, gudubet yaratıkların istila ettiği ölümcül bölgelere kellelerini riske ederek cesaretle dalacaklar.

     Gerilimi daha da artırmak adına geliştirilen özel bir içerik üretme sistemi sayesinde, oyuncular aynı ortamla ve düşman grubuyla ikinci bir defa karşılaşmayacak. Şiddetli süprizlerle dolu oynanış sırasındaki ani bölüm sonu kapışmalarının köşeyi döndükten hemen sonra gerçekleşebilme ihtimali, herkesin nabzını tavan yaptıracak. Korkunç canavarları alt etmeye gayret eden avcılar, bölüm sonu canavarlarını yenmek için kendi aralarında yakın çalışmaya ihtiyaç duyacak.

Crytek Hunt Shooter Korku F2P Free-to-play Online
VİDEOLAR
13 08:03

Gamescom 2014 Özel - Hunt: Horrors of the Gilded Age Röportajı 25.8.2014 - 27981 izlenme Crytek'in free-to-play shooter oyunu Hunt: Horrors of the Gilded Age beklentilerimizin üstünde bir performans sunuyor. Türkçe dil seçeneğine de sahip olacak yapımda Türkiye'den mekanlar da yer alabili... Talha Aynacı

Hunt: Horrors of the Gilded Age - Duyuru

Crytek'in Amerika'daki stüdyoları tarafından hazırlanan korku oyunu duyuruldu.

3 Haziran 2014
HABERLER
Rise of Incarnates Paylaş Save the Comet
BSC KÜNYESİ
Hunt: Horrors of the Gilded Age
+ TAKİBE
AL
24 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
1
OY
9