Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hunt: Horrors of the Gilded Age

    Crytek’in PC ve konsollar için geliştirdiği üçüncü şahıs aksiyon türündeki "HUNT: Horrors of the Gilded Age" adlı yeni ücretsiz online oyununda, 4 oyuncuya kadar kurduğunuz takım ile birlikte, bölüm sonu canavarının izini sürerken karşılaştığınız kana susamış yaratıkların saldırılarını da savuşturmaya çalışacaksınız.
 
    1800’lü yılların sonundaki korkutucu gerçeklerin yer aldığı bir dünyayı tasvir eden Hunt, geçmiş inançların ve efsanelerin doğmasına yol açan, akıl sınırlarının çok ötesindeki bir kötülüğü konu alıyor. Silahlarını kuşanan oyuncular, avcı rolüne bürünerek, gudubet yaratıkların istila ettiği ölümcül bölgelere kellelerini riske ederek cesaretle dalacaklar.

     Gerilimi daha da artırmak adına geliştirilen özel bir içerik üretme sistemi sayesinde, oyuncular aynı ortamla ve düşman grubuyla ikinci bir defa karşılaşmayacak. Şiddetli süprizlerle dolu oynanış sırasındaki ani bölüm sonu kapışmalarının köşeyi döndükten hemen sonra gerçekleşebilme ihtimali, herkesin nabzını tavan yaptıracak. Korkunç canavarları alt etmeye gayret eden avcılar, bölüm sonu canavarlarını yenmek için kendi aralarında yakın çalışmaya ihtiyaç duyacak.

Crytek Hunt Shooter Korku F2P Free-to-play Online
VİDEOLAR
HABERLER
Without Memory Samurai Warriors 4
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » PC
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Hunt: Horrors of the Gilded Age Talha Aynacı 1 / 10 oy
KÜNYE
Hunt: Horrors of the Gilded Age
+ TAKİBE
AL
24 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
1
OY
9
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız