Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Room VR: A Dark Matter

Birleşik Krallık'ta yer alan deneyimli geliştirici Fireproof Games tarafından tasarlanmış bu sanal gerçeklik macerasında tuhaf cihazlar ve antik tarihle dolu bir dünyaya adım atın.
 
20. Yüzyıl'ın başlarında Londra'daki İngiliz Arkeoloji Araştırma Enstitüsü'ne yolculuk edin ve saygın bir Eski Mısır Bilimcisinin gizemli kayboluşunu araştırın. Gizemli konumlar keşfedin, muhteşem aletler inceleyin ve hayal ile gerçekliğin sınırlarını zorlayan farklı bir dünyaya adım atın.
 
Sanal gerçekliğin eşsiz özelliklerini keşfetmek için tasarlanmış The Room VR, sizi tüyler ürpertici dünyasını deneyimlemeye, bulmacalar çözmeye ve kendinizi gerilim ile ayrıntı dolu dünyasına bırakmaya davet ediyor.
 
Yeni oyuncular için geliştirildi
Oynanabilir eğitim modu ve isteğe bağlı ipucu sistemi sayesinde deneyimli oyuncuların yanı sıra yeni başlayan oyuncular için de uygun olan bu yepyeni oyunla ödüllü seriyi keşfedin.
 
Benzersiz bir dünya
Onları keşfetmenizi bekleyen inanılmaz cihazlarla dolu heyecan verici ve tuhaf ortamlara sahip bu oyunun büyüleyici, mistik ve tüyler ürpertici dünyasını keşfedin.
 
Uzun ve sinematik bir öykü
Oyuncular tarafından keşfedilmek üzere tasarlanmış bu dünyada, dört uzun bölümden oluşan hikayenin sır perdesini aralayın ve gizemi çözün.

The Room VR: A Dark Matter Fireproof Games sanal gerçeklik bulmaca macera
HABERLER
Partisans 1941 Children of Zodiarcs
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
The Room VR: A Dark Matter 0 / 10 0 oy
KÜNYE
The Room VR: A Dark Matter
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız