Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Shadowgun War Games

Shadowgun War Games olağanüstü grafikleri ve yoğun 5v5 savaşları olan oynaması ücretsiz bir taktiksel FPS oyunudur. Klasik Bayrağı Ele Geçir modunda stratejini konuştur veya takım modunda Ölüm Müsabakası'na tüm enerjinle katıl. Etkileyici çok oyunculu haritaları ve modlarıyla Shadowgun War Games mobilde en iyi PvP deneyimini yaşatıyor!
 
OYNAMASI ÜCRETSİZ, KONSOL KALİTESİNDE FPS
Mobil platformlar için, olağanüstü grafikleri, özelleştirilebilir kontrolleri, yazılı ve sesli sohbeti ile, konsol kalitesinde, taktiksel bir FPS aksiyon oyunudur. Göz kamaştırıcı 3 boyutlu görsellerle büyüleyici arenalarda mücadeleye katılın. Herkesin rekabete dayalı çarpışmayı mobil cihazından tam anlamıyla her yerde tecrübe edebileceği, hareket halinde kolayca ateş etme aksiyonunu yaşayın.
 
NEFES KESİCİ HARİTALAR VE HEYECAN VERİCİ OYUN MODLARI
Shadowgun Evreni'ndeki arenalarda, haritalarda ve eşsiz etkinliklerde arkadaşlarınla takım oluştur ve dünya çapında oyunculara karşı savaş. Yeni başlayanlar için eğlenceli ve erişilebilirdir; usta oyuncular onlarca zorlukla karşılaşır. Herkes, Bayrağı Ele Geçir ve Takım Ölüm Müsabakası oyun modlarında mücadele edebilir!
 
EŞSİZ KAHRAMANLAR VE YETENEKLERİ
Shadowgun War Games, savunmaya dayalı oyuncular için Sıçrama ve Kalkan'dan, daha agresif taktikler için Vahşi Savaşçı moduna kadar her birinin kendine özgü tarz ve yeteneklere sahip benzersiz kahramanlar sunar. Kahramanınızı PvP çok oyunculu oyun modlarında benzersiz kaplamalar ve hareketlerle özelleştirin.
 
REKABETE DAYALI OYNANIŞ
Shadowgun War Games savaşta beceri ve stratejiyi ödüllendiren taktiksel bir FPS oyunudur. Çabuk ve kolay eşleştirme, yeteneğinize yakın arkadaşlarınızla sizi bir araya getirir ve Sıralama Sistemi zirveye giden yoldaki ilerlemenizi ödüllendirecektir. Takım taktikleri bu ücretsiz çok oyunculu atış oyunundaki zafere emin adımlarla yürümenizi garanti altına alacaktır.
 
GÜNCELLEMELER VE ÇEŞİTLİLİK
Düzenli güncellemeler; heyecan verici yeni kahramanların, oyun modlarının, etkinliklerin, kaplamaların ve hareketlerin gelişiyle Shadowgun War Games deneyimine daha fazla seçenek ve karmaşıklık katacaktır. Mobil oyunların geleceği War Games'tir!

Shadowgun War Games MADFINGER Games mobil taktiksel FPS oyunu
HABERLER
Unity of Command II Ultimate Admiral: Age of Sail
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Shadowgun War Games 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Shadowgun War Games
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız