Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Shadowgun War Games Bir Milyon İndirmeye Ulaştı

 
Bağımsız geliştirici MADFINGER Games, mobil cihazlar üzerinde ulaşılabilir olan FPS oyunu Shadowgun War Games'in çıkışından iki hafta sonra bir milyondan fazla indirmeye ulaştığını duyurdu.
 
MADFINGER Games CEO'su "Shadowgun War Games'in kısa bir sürede bu kadar etki yaratmasını görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bir milyon indirme sayısı bizim için olağanüstü bir başarı. Oyuncular için çok sayıda heyecan verici içeriğimiz yolda ve indirme sayısının ileride daha fazla büyümesini bekliyoruz." dedi. 
 
Shadowgun War Games olağanüstü grafikleri ve yoğun 5v5 savaşları olan oynaması ücretsiz bir taktiksel FPS oyunudur. Klasik Bayrağı Ele Geçir modunda stratejinizi konuşturun veya takım modunda Ölüm Müsabakası'na tüm enerjinizle katılın. Etkileyici çok oyunculu haritaları ve modlarıyla Shadowgun War Games mobilde en iyi PvP deneyimini yaşatıyor 

Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
Shadowgun War Games MADFINGER Games mobil taktiksel FPS oyunu
Plague Inc., Çin'de Steam'den Kaldırıldı Obisidian Entertainment'ın Yeni Oyunu Grounded'tan Oynanış Videosu Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Shadowgun War Games
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız