Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Projection: First Light

Projection: First Light, mitolojik bir gölge kuklası dünyasında yaşayan bir kız olan Greta'nın maceralarını ve keşfettiği her bir kültürdeki efsanevi kahramanların yardımıyla yola çıktığı iç aydınlanma yolculuklarını ele almaktadır.
 
Atmosferik görseller ve gölge kuklası gösterilerinde kullanılan antik enstrümanlarla yapılmış spiritüel oyun müziklerinin eşlik ettiği Projection: First Light, oyuncuları Endonezya, Çin, Türkiye ve 19. yüzyıl İngiltere'sinde gerçekleşen ve gölge kuklaları tarihini kapsayan geniş bir yolculuğa çıkarıyor.
 
Yolculuğunun başlangıcında Greta, bir ışık kaynağını kontrol eder ve bunu istediği gibi kullanma yeteneğini öğrenir. Dünyevilik, saygı ve anlayış temalarının işlendiği Projection: First Light'ta gölgeler platformlara ve duvarlara dönüşür, diğer zarif ve yaratıcı çözümler bulmacalara ışık tutar ve düşmanlar dağıtılabilir.

Projection: First Light Blowfish Studios Shadowplay Studios Sweaty Chair Studio bulmaca platform oyunu
HABERLER
Eastern Exorcist The Dwarves
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Projection: First Light 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Projection: First Light ÇOKLU PLATFORM
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız