Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Projection: First Light 29 Eylül'de PS4, Xbox One, Switch ve PC'ye Geliyor

 
Ekim 2019'da Apple Arcade için çıkan bulmaca platform oyunu Projection: First Light konsollar ve Steam'e geliyor.

Yayıncı Blowfish Studios ve geliştiriciler Shadowplay Studios ile Sweaty Chair Studio, Projection: First Light PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam versiyonlarının 29 Eylül'de $17.99 / £15.99 fiyattan çıkış yapacağını duyurdu. Türkçe arayüz desteğine sahip olacak.
 
Demo sürüm Xbox Store ve Steam'de mevcut. 

Oyun hakkında:
 

Projection: First Light, mitolojik bir gölge kuklası dünyasında yaşayan bir kız olan Greta'nın maceralarını ve keşfettiği her bir kültürdeki efsanevi kahramanların yardımıyla yola çıktığı iç aydınlanma yolculuklarını ele almaktadır.

Atmosferik görseller ve gölge kuklası gösterilerinde kullanılan antik enstrümanlarla yapılmış spiritüel oyun müziklerinin eşlik ettiği Projection: First Light, oyuncuları Endonezya, Çin, Türkiye ve 19. yüzyıl İngiltere'sinde gerçekleşen ve gölge kuklaları tarihini kapsayan geniş bir yolculuğa çıkarıyor.

Yolculuğunun başlangıcında Greta, bir ışık kaynağını kontrol eder ve bunu istediği gibi kullanma yeteneğini öğrenir. Dünyevilik, saygı ve anlayış temalarının işlendiği Projection: First Light'ta gölgeler platformlara ve duvarlara dönüşür, diğer zarif ve yaratıcı çözümler bulmacalara ışık tutar ve düşmanlar dağıtılabilir. 

 
Konsollar ve PC versiyonu çıkış tarihi duyuru fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Projection: First Light Blowfish Studios Shadowplay Studios Sweaty Chair Studio bulmaca platform oyunu
Mortal Shell Kutulu Sürümü 2 Ekim'de Çıkacak Apple, Fortnite'ı App Store'dan Kaldırdı; Epic, Apple'a Dava Açıyor (Güncelleme: Google da Katıldı)

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız