Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Levelhead

İŞÇİİİİİİİİİİ! Nakliye Bürosu, galaksinin önde gelen paket teslimat şirketidir. Yüzlerce yıldır, müşterilerimiz mallarını iyi bir şekilde teslim etmemiz için bize güvendi. Ve artık bu teslimat büyüsünün bir parçası olabilirsin.

Levelhead Bölümü'nün yeni bir çalışanı olarak kendi GR-18 teslimat robotunu olabilecek tüm teslimat senaryolarına hazırlamaktan sorumlusun.

Atölyedeki seviye düzenleyici ile S.E.V.İ.Y.E.ler veya ""Sevgili Emektarların Vakıflığı'nın değerlendirilmesine Yönelik Egzersizler"" oluştur ardından tüm dünyanın denemesi için yayınla.

İnanılmaz makineler ve mekanizmalar inşa et, hem kaba kuvvet hem zeka gerektiren macera dolu görevler tasarla veya sadece diğer Levelheadlerin sakin sakin takılacağı dinlendirici müzik sahneleri oluştur.

Seviyeni tamamladıktan sonra dünyanın geri kalanıyla paylaş ve takipçiler kazan! Levelhead Bölümü birçok güçlü mekanizma ve takip sistemi ile geliyor. Böylelikle iş arkadaşların tarafından oluşturulan en iyi yeni seviyeleri her zaman bulabileceksin.

Ve eğitim bölümünü unutma! 90'dan fazla elle hazırlanmış seviye, yaratıcılığını harekete geçirecek zorluklar ve sürprizler içeriyor.

Daha ne bekliyorsun işçi? Hadi çalışmaya başla ve mallara göz kulak ol!

Kendi seviyelerini oluştur
Yaratıcı ol ve düşmanlar, tehlikeler, yollar, programlanabilir düğmeler, sırlar, hava durumu, müzik ve güçler içeren yüzlerce eşya ile kendi seviyelerini oluştur.

Zorlu ve eğlenceli görevleri tamamla
Eğitimdeki bir teslimat robotu olan GR-18'in kontrolünü eline al ve koşarak, zıplayarak ve karşına çıkanlarıı patlatarak 90'dan fazla elle tasarlanmış zorlu görev seviyelerini bitir. Yol boyunca yeni avatarlar açacaksın, zamana karşı yarışacaksın ve yıldız bir çalışan olacaksın!

Takipçi kazan
Dünyanın geri kalanıyla seviyeni paylaş ve oyun sürenin, denemelerinin ve takipçilerinin artışını izle. Sağlam arama ve oluşturma özelliği ile Levelhead takipçi kazanmayı ve dünyanın her yerinden kullanıcıların oluşturduğu sınırsız içerikleri oynamayı çok kolay bir hale getiriyor.

Platformlar arası kaydet ve oyna.
Oluşturduğun seviyeler aygıt fark etmeksizin tüm dünya ile paylaşılır! Bitmemiş seviyelerini buluta yedekleyebilir ve aygıtlar arasında kolayca transfer ederek istediğin yerde inşa edebilir ve oynayabilirsin.

Arkadaşlarınla tek ekrandan çoklu oyunculu modun keyfini çıkar
Aynı koltuktan üç arkadaşınla kesintisiz eğlen. Eğer arkadaşlığının belirli bir seviyeye geldiğini düşünüyorsan, seviye düzenleyiciye gir ve birlikte yeni seviyeler inşa et.

Levelhead bölüm tasarlayıcı platform aksiyon oyun
Cyanide & Happiness – Freakpocalypse Part 1: Hall Pass To Hell Evan’s Remains
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » PC
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Levelhead 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Levelhead ÇOKLU PLATFORM
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız