Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Cars 2: The Video Game

Arabalar 2 oyununda, oyuncular C.H.R.O.M.E. adındaki uluslararası casus eğitim akademisine kayıt oluyorlar. Dünya çapında birer casus olabilmeleri için yapmaları gerekenlerden biri de, simulasyon halindeki cesaret isteyen görevleri çeşitli yüksek teknoloji malzemeler de yardımıyla tamamlamak. Böylece rekabeti yavaşlatarak ya da hızlandırarak “Dünyanın en hızlı yarış arabası” olabilecekler.

      Oyunseverler 20 karakter arasından tercih yapabiliyor. Bunlara sevilen klasikler Çekici Mater ve Şimşek McQueen dışında Finn McMissile ve Holley Shiftwell gibi yeniler de dahil.

      Türkçe dil desteğine sahip olan oyun, ayrı ekranda 4 oyuncuya kadar co-op desteği veriyor. Ayrıca Disney-Pixar animasyonu Arabalar gezegenine özel tarayıcınızla World of Cars Online’a çevrimiçi bağlantı imkanı da bulabiliyorsunuz.

      Arabalar 2'nin hikayesinde ise yıldız yarış arabası Şimşek McQueen ve eşsiz benzersiz Çekici Mater, arkadaşlıklarını yeni ve heyecan verici yerlerde sürdürüyorlar. İkili, dünyanın en hızlı arabasını belirlemek için düzenlenen ilk Dünya Grand Prix’sine katılıyorlar. Ancak şampiyonluğa uzanan yolda pek çok çukur ve tümsek, u dönüşleri, ve Mater’in kendi başına açtığı “Uluslararsı Casusluk” macerası gibi komik sürprizler var. Mater bir yandan bu önemli yarışta Şimşek McQueen’in asistanlığını yapıyor, bir yandan da İngiliz süper ajanı Finn McMissile’ın ona verdiği zorlu görevi çaylak casus Holley Shiftwell’le yerine getirmeye çalışıyor. Mater’ın macera ve patlamalarla dolu yolculuğu Japonya ve Avrupa sokaklarında sürerken bütün dünya onu ve arkadaşlarını izliyor. Bu hızlı eğlencede artık yepyeni rengarenk arabalar, onlarla mücadele eden kötülük dolu ve uluslararası karakterler var.

Disney Cars 2 Pixar Avalanche Software Cars 2 The Video Game
VİDEOLAR
HABERLER
Sacred Odyssey: Rise of Ayden Xperia Play
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » Wii
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Cars 2: The Video Game Ersin Kılıç 7 / 10 oy
KÜNYE
Cars 2: The Video Game ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Editör Notu: Türü sevenlere.
7,0
2.0
1
OY
8
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız