Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Cardpocalypse

90'larda çocuk olmayla ilgili bu tek kişilik RYO'da arkadaş edinin, kart oyunları oynayın, kuralları çarpıtın, bir Mega Mutant Power Pets ustası olun ve dünyayı kurtarmaya çalışın. 10 yaşındaki Jess, Dudsdale Ortaokulundaki ilk gününde yanlışlıkla herkesin en sevdiği koleksiyon kart oyununun yasaklanmasına ve bu nedenle çocukların kart oyunu kapışmalarına gizli bir şekilde devam etmek zorunda kalmalarına sebep olur. Asıl sorunlar, oyundaki mutantların gerçek dünyayı istila etmeye çalışmasıyla başlar; onları durdurmak artık Jess ve arkadaşlarının elindedir.
 
Guild of Dungeoneering'in yaratıcısı olan ödüllü bağımsız oyun stüdyosu Gambrinous, savaşların destansı bir koleksiyon kart oyunuyla oynandığı bir RYO ortaya çıkardı. Cardpocalypse, sizi bilgisayarlarda disketlerin kullanıldığı ve insanların bilgisayar oyunlarının hile kodlarını öğrenmek için dergi okuduğu zamana, 1990'lara geri götürüyor. Mutantları yenmek amacıyla ölümcül kart desteleri oluşturma görevi üzerindeyken Dudsdale Ortaokulu'nu keşfedeceksiniz. Zafere giden yolda kazanmanız, takas etmeniz, iddiaya girmeniz, kuralları değiştirmeniz ve kartlarda kalıcı olarak değişiklik yapmanız gerekecek.

Cardpocalypse Versus Evil Gambrinous RPG ve kart oyunu mekaniklerini birleştiren tek oy
HABERLER
Bridge Constructor Portal Endless Memories
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Cardpocalypse 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Cardpocalypse ÇOKLU PLATFORM
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız