Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

İnteraktif Hikaye Oyunu Of Bird and Cage PS4 ve Xbox One Konsollarına Geldi

 
 
Yayıncı All in Games! ve geliştirici Capricia Productions, PlayStation Store üzerinden PlayStation 4 ve Microsoft Store üzerinden Xbox One konsolları için 9,99 dolar karşılığında hikaye odaklı interaktif kurgu oyunu Of Bird and Cage'i yayınladı. Of Bird and Cage, ilk olarak 20 Mayıs 2021'de Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
Müzikal yapısına özel olarak tasarlanmış karanlık, çarpık bir oyuna bırak kendini. Senfonik metal eşliğinde, kısmen "Güzel ve Çirkin" masalına dayanan iki saatlik bir travma, şiddet ve delilik hikâyesinin bir parçası ol.

Oyunda, 25 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı Gitta Barbot'u canlandıracak ve onu esir alan Bres Lupus'un fiziksel ve zihinsel hapishanesinden kaçmaya çalışacaksın. Bir yandan aklını yitirmemeye çalışırken bir yandan da korkunç sonuçlar doğuracak hızlı seçimler yap ve eylemlerinin karşına yeni yollar çıkarmasını izle.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu macera eğlence
House Flipper, Xbox Game Pass'e Eklendi Redfall için Redfall'a Hoş Geldiniz Fragmanı Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)