Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni PlayStation Plus Görseli Dino Crisis'in Geleceğini Gösteriyor

 
 
Tamamen yenilenmiş PlayStation Plus abonelik hizmeti kullanıcılara üç farklı abonelik seçeneği sunuyor ve şu anda sadece Asya kullanıma sunulmuş durumda. Yeni Plus, 1 Haziran'da Japonya'da, 13 Haziran'da Amerika'da ve 22 Haziran'da Avrupa'da yayınlanacak. Bu bölgelerde mevcut olacak oyunlar henüz açıklanmadı.
 
PlayStation Plus hizmetiyle oyuncular tek bir ücret ile büyük bir oyun kütüphanesine erişebiliyor. Kütüphanede mevcut olan oyunlara her dönem yenisinin eklenmesi planlanıyor. Böylece kütüphanenin ve hizmetin güncel tutulması bekleniyor.
 
PS Plus hizmeti için yayınlanan yeni görsel kütüphaneye eklenecek olan yeni bir seriyi gösteriyor. Bu görsel her ne kadar resmi olarak onaylanmasa da Dino serisinin kütüphaneye gelmesini bekleyebiliriz. Bu oyun sisteme dahil edilecek olursa, PlayStation Plus Classics Kataloğu'nda yer alacak.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu PlayStation Plus Plus PlayStation Ücretsiz Oyun Plus bu ay plus ücretsiz oyun ücretsiz Sony
Mobil Oyun Honkai: Star Rail için Yeni Fragman Yayınlandı Simülasyon Yaşam Oyunu Garden Life Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Venomstr

26.5.2022 06:13:52

0
Eski klasik oyunlara trophy gelmesi süper oldu. Gelebilecek bütün PS1, PS2, PSP oyunlarını eklesinler.

BlackBeasT

26.5.2022 01:15:37

0
UE5 ile fan made yapımı "Dino Crisis Remake" Trailer  [link]https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Dd09WYNZFRpI&q=EgQuLZpEGIrVupQGIhCxr7iuq96Pjk1Zd6QcRFpnMgFy[/link]

Persona_6

25.5.2022 23:25:15

0
Ps2 oyunlarına God of War 1-2 psp oyunu olarakta Chains of Olympus ve Ghost of Sparda nın eklenmesi lazım , sırf onlar için deluxe alıcak sadece benim en az 10 arkadaşım var. Trophy eklemek için bekletiyorlar galiba çünkü Syphon Filter a falan trophy desteği geldi. Aksi büyük ayıp olur.

BSC Misafiri

25.5.2022 15:47:29

0
Dino Crisis derken ps1 sürümünü mü getirecekler ? Çözünürlüğünü yükseltsen bile kaplamaları falan da daha iyi olan Dreamcast sürümü kadar iyi görünmeyecek yine.

BSC Misafiri

25.5.2022 12:25:30

0
hadi inş
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayStation Plus
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız