Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Simülasyon Yaşam Oyunu Garden Life Duyuruldu

 
 
Yayıncı Nacon ve geliştirici stillalive, oyuncuların kendi bahçelerini ekebilecekleri, çeşitli sebze ve meyveler yetiştirebilecekleri, süsleyebilecekleri ve yönetebilecekleri simülasyon yaşam oyunu Garden Life'ı duyurdu. Platformlar ve çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Garden Life yapımcısı Kay Luthor bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söyledi: "Oyun ve bahçıvanlık. Rahatlatıcı ve çarpıcı bir deneyim oluşturmak için bu iki hobiyi birleştirmek bizim her zaman hayalimizdi.

Bahçecilik tutkumuzu ve deneyimimizi Garden Life aracılığıyla paylaşmak ve siz oyunculara sunmak istiyoruz. Merak uyandıran ve doğanın güzelliğini vurgulayan benzersiz bir sanat tarzını bu oyun ile yansıtabiliyoruz."
 
Garden Life, oyuncuların nefes kesici güzellikte bir ortamda kendi huzurlu bahçelerini ekebilecekleri, yetiştirebilecekleri, süsleyebilecekleri ve yönetebilecekleri bir sandbox oyunu. 
 
Öte yandan Luthor, 2016 yılında Birleşik Krallık'ta Yılın Genç Çiçekçisi ödülünün sahibi oldu. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu simülasyon yönetim bahçe Garden Life
Yeni PlayStation Plus Görseli Dino Crisis'in Geleceğini Gösteriyor Yomawari: Lost in the Dark Bu Sonbaharda Batıya Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)