Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

XCOM 2: War of The Chosen Konsollar için Ertelendi

 
   Firaxis, XCOM 2'nin genişleme paketi War of the Chosen'ın PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ertelendiğini duyurdu.
 
   Konsol oyuncularına en iyi deneyimi sağlayabilmek için, XCOM 2: War of The Chosen PlayStation 4 ve Xbox One için 12 Eylül'de çıkacak. PC versiyonunun çıkış tarihinde bir değişiklik yok, 29 Ağustos'ta çıkışını gerçekleştirecek.
 
 
   XCOM 2: War of the Chosen, Dünya'daki uzaylı tehdidini yok etmek amacıyla yeni direniş gruplarının oluşturulduğu ADVENT mücadelesine kapsamlı yeni içerikler ekliyor. Karşı yanıt gecikmiyor ve "Seçilmiş" adıyla bilinen yeni bir düşman, tek bir amaçla ortaya çıkıyor: Komutan'ı tekrar ele geçirmek. Bu eklentide, "Seçilmiş"e karşılık verebilen yeni Kahraman sınıfları, yeni düşmanlar, görevler, ortamlar ve derinliği arttırılmış stratejik oynanış bulunuyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
XCOM XCOM 2 Firaxis 2K Games PC Tactical Strateji
Mount & Blade II: Bannerlord'un Çıkış Tarihi Neden Hala Açıklanmadı World of Tanks’in Müziklerini Sabaton ve Silent Hill'den Hatırlayacağınız Akira Yamaoka Besteledi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
XCOM 2
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız