Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

World of Warcraft Dünyası Unreal Engine 5'e Taşındı: İşte Konsept Video

 
 
YouTube üzerinde içerik üreticisi "Frits Mulder", World of Warcraft'ın Unreal Engine 5'te nasıl görünebileceğine dair bir video paylaştı. İçerik üreticisi bu videoda orijinal oyundan çeşitli öğeler kullandı. Yani bu konsept video bize oyunun yeniden düzenlenmiş bir sürümünün nasıl olacağına dair ufakta olsa bir fikir verebilir. 
 
Konsept video ilgi çekici görünüyor
 
 
 
Bu videoda içerik üreticisi Mulder, World of Warcraft'ta yer alan Westfall bölgesini bizlere aktarıyor. Bu bölge Epic'in en yeni motoruyla beraber yeniden yapım şeklinde karşımıza çıkıyor. Westfall, Güney Doğu Krallıklarının olduğu kısımda yer alan daha çok çorak bir araziyi temsil ediyor. Mulder sadece bunlarla kalmıyor aynı zamanda World of Warcraft'tan çok sayıda içeriği (nesnelerden NPC'lere) bizlere sunuyor.
 
Bilindiği kadarıyla Blizzard, World of Warcraft'a güç sağlayan oyun motorunu elden geçirmeyi planlamıyor. Dolayısıyla resmi oyunda bu tarz yükseltmeler ve grafik değişiklikleri beklenmiyor. Eğer ilginizi çektiyse 7 dakikalık videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Konsept video
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming World of Warcraft Blizzard wow mmorpg
Quantic Dream'in Su Altı Macerası Under The Waves Geliyor: Tüm Detaylar Elder Scrolls 4: Oblivion Remake Yolda Olabilir: İşte İlk Detaylar
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

İhsanblack02

31.7.2023 16:03:32

0
Güzel olmuş

Curtius

31.7.2023 15:47:12

0
Ağlamıyorum, gözüme WoW anılarım kaçtı.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Warcraft
+ TAKİBE
AL
20 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız