Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Wonder Woman 1984'ün "Sadece Dijital Olarak Yayınlanacak" Söylentisi Yalanlandı

 
Koronavirüs sebebiyle bildiğiniz gibi birçok film ertelendi ya da yağım aşamasına ara verildi. Bazı filmler de bildiğiniz gibi sinemalar kapatıldığı için istenilen gişe sayısına ulaşamadı. Örneğin Bloodshot filmi, geçtiğimiz günlerde vizyona girmişti, ancak sinemalar kapandığı için 11 gün sonra dijital olarak yayınlama kararı almıştı.
 
DC'nin başarılı sayılabilecek filmlerinden Wonder Woman'ın ikincisi de 5 Haziran 2020'de vizyona girecekti, ancak geçtiğimiz gün çıkan bir söylenti işleri değiştirdi. Söylentiye göre; Wonder Woman 1984, Koronavirüs sebebiyle sinemalarda değil direkt olarak dijital yayınlanacaktı. 
 
Dün yapılan resmi açıklamayla bu durum yalanlandı. Şu an için filmin hala sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor. Umuyoruz bu salgın kontrol altına alınır ve sinemalar tekrar açılır.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Slashfilm DC'nin Film ve Dizi Haberleri DC film dizi haber
Warframe'in Operation: Scarlet Spear Güncellemesi Önümüzdeki Hafta PC için Yayınlanacak Rick and Morty'den Koronavirüs ile İlgili Video Paylaşıldı

Gamer007_

21.3.2020 21:28:00

0
5 haziran olucak hata olmuş https://www.imdb.com/title/tt7126948/?ref_=nm_flmg_act_5
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
DC'nin Film ve Dizi Haberleri
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız