Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Two Point Hospital İnceleme Puanları

 
 
Yayıncılığını Sega Europe'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Two Point Studios'un yaptığı Two Point Hospital'ın konsol sürümleri için inceleme puanları paylaşıldı, Oyun 25 Şubat'ta, PlayStation 4, Nintendo Switch ve Xbox One için yayınlanacak. 
 
Şu an için metacritic ortalaması 84. Oyuna ait verilen tüm puanları ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. Oyunun PC sürümü 2018'de yayınlanmıştı
 
Windows Central - 100
TheXboxHub - 90 
Nintendo Life - 90
The Digital Fix - 90 
Vooks - 90 
GamingTrend - 90
Cultured Vultures - 85 
God is a Geek - 85
Push Square - 80
TheSixthAxis - 80 
The Indie Game Website - 80 
VGC - 80
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Two Point County'nin talihsiz sakinlerinin hayatlarını iyileştirirken sıfırdan başlayarak hareketli ve verimli bir hastane tasarlayın.

Bloklar, tedavi odaları, mola alanları ve daha fazlasını yerleştirerek lamba kafalı hastalardan küp uzuvlu insanlara kadar içeri giren tüm çılgın hastalıklarla mücadele edin.

Yeni hastaneler inşa ederek kuruluşunuzu Two Point County geneline genişletin ve bütçenizi dengede tutup personelinizi daha karmaşık hastalıkların üstesinden gelmeleri için eğitin. Belki karşınıza salgın bir hastalık bile çıkabilir.
 
Bir başyapıt inşa edin
Hasta memnuniyetini artırmak için işlevsel ve dekoratif öğeleri harmanlayarak hastanenize kişisel bir hava katın. Ayrıca yaklaşan yıl sonu ödüllerini kaçırmayın.
 
Garip hastalıkları tedavi edin
Her biri kendi benzersiz tedavi makinesini gerektiren Lamba Kafalılık, Prematüre Mumyalama ve Küplenme gibi birçok sıra dışı hastalıkla karşılaşacaksınız.
 
Hastaneyi geliştirin
Hastanenizi daha verimli ve kârlı hale getirmek için yeni tedavi yöntemleri araştırın, tıbbi ekipmanlarınızı iyileştirin ve personelinize yeni yeteneklerle seviye atlatın.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Metacritic Two Point Hospital Two Point Studios İşletme yönetimi
Roguelike Oyun "Rogue Lords" PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC İçin Duyuruldu Pokémon Home İlk Haftasında Mobilde 1.3 Milyon İndirildi

Venomstr

21.2.2020 22:21:08

0
Oh mis. Puanlar güzel. Millet Theme Hospital keyfi yapsın.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Two Point Hospital ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız