Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Twisted Metal TV Dizisi Üzerinde Çalışmalara Başlandı

 
Dün, Sony Interactive Entertainment PlayStation oyunlarını filmlere ve dizilere uyarlaması için PlayStation Productions'ı kurduğunu duyurmuştu ve bugün de prodüksiyon şirketinin ilk projesi belli oldu.

Bugün Tokyo'da düzenlenen Sony IR Day 2019 kurumsal strateji toplantısı soru cevap bölümünde, Sony Pictures'dan Tony Vinciquerra, PlayStation Productions'ın Twisted Metal TV dizisi üzerinde çalışmalara başladığını duyurdu. Daha fazla bilgi açıklanmadı.
 
Araçlı aksiyon serisi Twisted Metal'ın hikayesi oyun ile aynı adı taşıyan füzeler ve makineli tüfekler gibi balistik mermilerin kullanılmasına izin veren çarpışan araba yarışmaları etrafında geçiyor. Yarışma Calypso adında gizemli bir adam tarafından yönetiliyor ve Calypso kazananın bir dileğini gerçekleştiriyor. Seri ilk olarak 1995'te doğdu ve 2012'ye kadar Twisted Metal (1995), Twisted Metal 2: World Tour, Twisted Metal III ve 4, Twisted Metal: Black, Twisted Metal: Small Brawl, Twisted Metal: Black Online, Twisted Metal: Head-On ve Twisted Metal (2012) olmak üzere toplam dokuz oyunu çıktı. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ResetEra sony playstation 4 ps4 playstation next gen
George R.R. Martin Bir Japon Oyun Geliştiricisine Danışmanlık Yaptığını Kendi Blogunda Doğruladı World War Z Neredeyse İki Milyon Oyuncuya Ulaştı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

21.5.2019 17:40:39

0
O kadar İp içinde bula bula bunu mu bulmuşlar puhaha. Piyasa daha çok ne talep ediyor ise ona yoğunlaşmışlar işte. Ben İCO ya da Siren tv dizisi görmek isterdim.

porsux

21.5.2019 13:44:10

0
Sweet Tooth'u kim oynar acaba

Aksel123

21.5.2019 10:46:40

0
İlk yeni oyun yapsınlar özledik.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayStation 4
+ TAKİBE
AL
146 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız