Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tools Up! Yayınlandı, Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

 
Yayıncılığını All In! Games'in yaptığı, geliştiriciliğini ise The Knights of Unity'nin yaptığı, dört oyunculu yerel co-op üstten görünümlü ev yenileme oyunu Tools Up! bugün itibariyle erişime açıldı ve çıkış fragmanı paylaşıldı.
 
Oyun PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC (Steam) için erişime açıldı. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Ev yenileme hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Bu zor, pis bir iş. Bu couch co-op oyununda yalnız çalışmana gerek yok! Üç arkadaşınla katıl, otur (veya oturma) ve çılgın ev yenileme partisine başla!

İşini halletmeye istekli bir ev yenileme ekibiyle tanış. Ama çoğu kazalar evde olur: Zemine boya döküldüğünde ve dairenin etrafında lav havuzu olduğunda etkili çalışabilecek misin?

Duvarları boya, duvar kâğıtlarını yırt ve planı takip et. Ekibini yönet ve herkesin görevini bildiğinden emin ol... Veya kimseyle iş birliği yapma. Arkadaşlarının çığlığını duy 3, 2, 1...

Daireleri yenilerken zamana karşı yarış, kargocuyu kovala ve her seviye için yıldız kazan (ya da yıldızlar)! Daha zorlu görevleri açmak için görevleri tamamla. İpucu: Takım çalışması en önemlisidir. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Tools Up! All In! Games The Knights of Unity dört oyunculu yerel co-op üstten görünümlü ev yeni
Arise: A Simple Story İnceleme Puanları Call of Duty: Modern Warfare Birinci Sezon Fragmanı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tools Up! ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız