Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tools Up! 3 Aralık'ta PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak

 
Yayıncı All In! Games ve geliştirici The Knights of Unity, dört oyunculu yerel co-op üstten görünümlü ev yenileme oyunu Tools Up!'ın 3 Aralık'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Ev yenileme hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
 
Bu zor, pis bir iş. Bu couch co-op oyununda yalnız çalışmana gerek yok! Üç arkadaşınla katıl, otur (veya oturma) ve çılgın ev yenileme partisine başla!
 
İşini halletmeye istekli bir ev yenileme ekibiyle tanış. Ama çoğu kazalar evde olur: Zemine boya döküldüğünde ve dairenin etrafında lav havuzu olduğunda etkili çalışabilecek misin?
 
Duvarları boya, duvar kâğıtlarını yırt ve planı takip et. Ekibini yönet ve herkesin görevini bildiğinden emin ol... Veya kimseyle iş birliği yapma. Arkadaşlarının çığlığını duy 3, 2, 1...
 
Daireleri yenilerken zamana karşı yarış, kargocuyu kovala ve her seviye için yıldız kazan (ya da yıldızlar)! Daha zorlu görevleri açmak için görevleri tamamla. İpucu: Takım çalışması en önemlisidir.

 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Tools Up! All In! Games The Knights of Unity dört oyunculu yerel co-op üstten görünümlü ev yeni
Detroit: Become Human PC için 12 Aralık'ta Çıkacak Blair Witch 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tools Up! ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız