Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tom Clancy's Splinter Cell, Ubisoft Store'da 30 Kasım'a Kadar Ücretsiz

 
 
Şubat 2003 tarihinde yayınlanan gizlilik odaklı aksiyon macera oyunu Tom Clancy's Splinter Cell, Ubisoft Store üzerinde 30 Kasım'a kadar ücretsiz. Oyuna aşağıda verdiğim linkten ulaşabilir, 30 Kasım tarihine kadar kalıcı bir şekilde Ubisoft hesabınıza ekleyebilirsiniz. Eğer eskiye dönüş yapmak istiyorsanız bu oyunu da kütüphanenize dahil edebilirsiniz.
 
 
Sam Fisher ile gizlilik odaklı bir aksiyon
 
 
 
Splinter Cell, Ubisoft'un başarılı oyun serilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun baş karakteri arasında Sam Fisher yer alıyor. Sam, NSA'in black-ops bölümü olan Third Echelon' da çalışan bir ajan olarak iş görüyor.
 
Splinter Cell, siber terör ve uluslararası gerilim konularını ele alıyor. 3. Dünya Savaşı'na ramak kala dünyaya denge vermeye çalışıyoruz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Ubisoft Splinter Cell Nintendo 3DS Gameloft Ubisoft Aksiyon
Adventure Academia: The Fractured Continent Batı için batıda 9 Aralık'ta Çıkış Yapıyor Ubisoft Oyunları Steam'e Geri Dönüyor: Valhalla, Anno 1800 ve Daha Fazlası
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

26.11.2022 19:44:51

0
Türkiye'de geçerli değil diyor vpn kullanıyorum bundada amerikada geçerli değil diyor :)

mczaga

22.11.2022 12:37:31

0
Verdiğiniz adresden alamadım Ubisoft Connect uygulamasından bulup sitesinden aldım o site de şu: https://store.ubi.com/upc/us/tom-clancy-s-splinter-cell/56c4948a88a7e300458b481c.html?lang=en_US
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tom Clancy's Splinter Cell 3DS
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız