Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Lord of the Rings: Adventure Card Game'in Geliştirici Stüdyosu Gelecek Ay Kapanıyor

 
The Lord of The Rings'in Kart oyununu yapan geliştirici stüdyo önümüzdeki ay kapandığını açıkladı.
 
Irrational Games'in eski yöneticisi Tim Gerritsen, yeni stüdyosu Fantasy Flight Interactive'in önümüzdeki ay kapandığını açıkladı. Tim Gerritsen, LinkedIn üzerinden güncelleme yaparak bu üzücü haberi duyurdu. Fantasy Flight Interactive 2019 yılı içerisinde kart oyunu olan The Lord of the Rings: Adventure Card Game'i yayınlamıştı. Görünen o ki oyun, istenileni veremedi. Bu haberi yazarken de oyunu sadece 48 kişinin oynadığını söyleyelim.
 
Tim Gerritsen, "Gelecek ay Fantasy Flight Interactive'i kapatma kararının verildiğini bildirmekten büyük üzüntü duyuyorum. Son birkaç yıldır kendimizi adadığımız takım ve oyunla gurur duyuyorum. Ekibimi yeni pozisyonlara getirmek için elimden geleni yapacağım." dedi.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DualShockers The Lord of the Rings: Adventure Card Game card game kart oyunu yüzüklerin efendisi
Mafia II'nin Görsel Kalitesini Arttırmak İçin Yeni Mod Yayınlandı Phil Spencer, Xbox Series X İşlemcisinin Çipinin Fotoğrafını Paylaştı

necrospiritus

7.1.2020 11:31:09

0
48 kişi mi Steam Database de All-time peak:619 gözüküyor. Şahsen oyunu oynamadım ama tanıtımı/reklamı yeterli değildi bence ve Hearthstone, Gwent vb. kart oyunları hem ücretsiz hem de mobilde mevcutlar. Bu rakiplerin arasında kendisine yer edinmesi çok zor. Keşke mobile çıkarsalardı.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Lord of the Rings: Adventure Card Game ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız