Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tekken 8 Birinci Ayında 2 Milyondan Fazla Sattı

 
 
Bandai Namco tarafından oyunculara sunulan Tekken serisinin en son oyunu Tekken 8, çıkışından sonraki ilk ayda 2 milyon adetten fazla sattığı açıklandı. Bildiğiniz üzere oyun, 26 Ocak tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series X|S ve PC platformu için çıkış yaptı. Oyunun PC sürümü Steam platformunda mevcut.
 
Tekken 8 satışlarını arttırmaya devam ediyor
 
 
 
Tekken 8'in satışlarını Tekken 7 ile karşılaştıracak olursak, çıkışı itibarıyla Tekken 8 daha iyi bir ivme yakalamış durumda diyebiliriz. Ancak bir önceki oyun 11.8 milyon adet satışla beraber serinin en yüksek satış sayısına sahip. Diğer taraftan Tekken 8’in çıkış yaptığı ilk gün 1 milyon adet sattığı belirtildi.
 
Yayıncı ekip, yeni teknolojilerle beraber desteklenmiş olan bu oyun için yeni güncellemelerin yolda olduğunu aktardı. Bu kapsamda ilerleyen süreçte yeni içerik güncellemelerinin geleceğini e-spor etkinliklerinin yapılacağını, müzik ve lisans duyurularının da yakın zamanda oyunculara bildirileceğini duyurdu. Dolayısıyla oyun şu anda desteklenmeye devam edecek diyebiliriz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle aksiyon pc Tekken 8
Kick'e Uygulanan Erişim Engeli Kaldırıldı! Baldur’s Gate 3, 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
TEKKEN 8
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız