Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Team Asobi'nin Yeni Oyunu Bugüne Kadarki En Büyük Projesi Olacak

 
 
Team Asobi'nin yaratıcı ve stüdyo yönetmeni Nicolas Douceti, GamesIndustry ile yaptığı bir röportajda stüdyonun büyümesini ve gelecek planlarını tartıştı. Stüdyo en son PlayStation 5 konsollarına özel olarak platform oyunu Astro's Playroom oyununu yayınladı.
 
Team Asobi, Sony Japan Studio'sunun kapatılmasının ardından yaklaşık 35 çalışanı vardı. O zamandan bu yana 60'ın üzerinde çalışana ulaştı ve bu sayının 100 kişiye çıkması bekleniyor. Team Asobi, Tokyo merkezli bir oyun geliştiricisi. Sony Interactive Entertainment'ın birinci taraf bir stüdyosu olan Team Asobi, 2012'de Japan Stüdyosu'nun bir parçası olarak kuruldu. Ancak Japan Stüdyosu'nun kapatılmasının ardından resmi olarak Haziran 2021'de Sony PlayStation Studios içerisinde bağımsız bir stüdyo haline geldi.
 
Douceti röportajda şunları söyledi: "Şu anda üzerinde çalıştığımız bir proje var ve geliştirme gayet iyi gidiyor. Ancak Ar-Ge konusunda başka insanları ekibe dahil istiyoruz. Bu doğrultuda ilginç olan birçok şeyi keşfetmek ve aynı anda başka projeler üzerinde de çalışmak istiyoruz.
 
Team Asobi'nin bir sonraki oyunu, önceki oyunlarla aynı adımları takip edecek. Ancak bir sonraki oyun tam gelişmiş bir deneyim sunacak ve bugüne kadarki en büyük yapım olacak. 
 
Yeni teknolojileri denemeyi seven bir ekibiz. Yeni şeyleri ortaya çıkarmanın birçok yolundan biri bu teknolojilerden geçiyor. Yeni teknolojilere ilgi göstermek bizi ilginç yerlere götürüyor."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz Astro Bot: Rescue Mission Sony Interactive Entertainment Japan Studio PlayStation VR
Hogwarts Legacy, Gamescom 2022 Açılış Gecesi'nde Yer Alacak Xbox'ın PC Game Pass Hizmetine Death Stranding Gelebilir
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

18.8.2022 10:32:30

0
Little big Planet gibi eğlenceli, Ne bileyim Little devil inside tarzı değişik oyunlar kazandırabilirler aslında PS tafına hiçde fena olmaz..O potansiyel adamlarda var.

lextor

18.8.2022 07:58:57

0
Eğlendirmeyi bilen bir şirket. Böyle şirketlere destek olunmalı.

BSC Misafiri

17.8.2022 17:30:00

0
Astro bot VR muhteşem bir oyundu. Japan studio ne yapsa muhteşem oluyor umarım Japan studio ekibine sahip çıkmışlardır.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Astro Bot: Rescue Mission
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız