Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

THQ: Space Marine Bizim Gear Of War Yok Edicimiz


 
     Gears of War serisi Xbox 360'ın gözbebeği olduğu gibi TPS oyunları arasında da en önemliler arasında bulunuyor; hatta en önemlisi desek yanlış olmaz, çünkü herkesin gözü bu oyunda.
 
     Piyasaya sürekli Gears of War yok edici olarak tanıtılan oyunların akibetini hepimiz biliyoruz. Böyle bir iddia bu defa THQ'dan geldi. Anlaşılan Warhammer 40K evreninde geçecek yeni oyunları Warhammer 40,000: Space Marine ile firma oldukça iddialı.
 
     THQ'dan Danny Bilson'ın açıklamasına göre Space Marine kendilerinin Gears of War-killer'ı olacak. Space Marine'in E3 fuarındaki en iyi görünen oyunlardan birisi olduğunu iddia eden yetkili Warhammer 40K evreninin bu oyunda başarılı bir şekilde sunulacağını belirtti.
 
    Yine aynı yetkilinin açıklamasına göre Warhammer 40K: Space Marine; GamesCom'da tam olarak tanıtılacakmış. Ne diyelim Gears of War-Yokedici olmak kolay değil. Sıkı çalış THQ.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Warhammer Relic THQ Aksiyon RPG Space Marine
PSN Güncellemesi (16 Haziran 2010) Halo: Reach'in Firefight Modunun Videosu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

M3rett0

19.9.2010 17:57:29

0
Warhammer evrenini tam olarak yansıtabilirlerse çok güzel bir oyun olur

In Isaac We Trust

17.6.2010 03:46:23

0
Cliff bu haberi okuyup kesin yarılmıştır varya yüz halini tahmin edebiliyorum f..k off filan demiştir .

venom417

16.6.2010 23:38:51

0
THQ iyi oyun yapar ya,gears of wara karşı böyle gaza gelmeleri çok güzel,Warhammer evrenine hastayım zaten,sonuçta blizzard'ın ilham kaynağı bunlar

freshmind

16.6.2010 20:00:10

0
Gears of War'ı gerçekten alt edebilecek bir atmosfere ve dinamiğe sahip bir oyun, dahası o atmosferi oluşturup dinamikleri kullanmaya gücü müsade eden bir firma varsa o da THQ'dur... Eğer günün birinde TPS oyunlarında Gears of War alt edilecekse ya bu oyun tarafından alt edilecektir yada hiççbir zaman olamayacaktır .. Warhammer evrenini tanıyanlar ne demek istediğimi anlayabilirler, THQ'ya hep kızmışımdır bu denli güçlü bir seri neden RYO, RPG, FPS, TPS gibi türlerde karşımıza çıkmaz diye.. Aslına bakarsınız ben bu oyundan daha çok şöyle Mark of Chaos dönemine ait bir Warhammer oyununa saf Rpg öğeleri eklenerek Dragon Age Origins'e çok iyi bir alternatif olabilecek bir oyun isterdim... Bunada şükür.

Ol75nake

16.6.2010 19:42:25

0
Siz kim Gears of War Killer kim erken konuşmayayım ama

.:SyLaR:.

16.6.2010 19:08:32

0
Gears Of War'ı yok edicez diye kendilerini paralıcaklarına oyunu iyi yapmaya ugraşsınlar az konuşup çok iş yapsınlar belki o zaman gears of war'a yetişirler.

Tolgá

16.6.2010 18:15:05

0
bence isimden kaybediyor..gears of war daha hoş geliyor kulağa
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Warhammer 40K: Space Marine
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız