Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin'in Yeni DLC'si Yakında Geliyor

 
 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici Team NINJA, Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin'in indirilebilir içeriği (ek paket - dlc) “Wanderer of the Rift”in 26 Ekim'de yayınlayacağını duyurdu. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Season Pass'i satın alan kullanıcılar, "Wanderer of the Rift"in yanı sıra daha önce yayınlanan "Trials of the Dragon King" ve yaklaşan "Different Future" görevlerini ücretsiz olarak edinebilecek.
 
Wanderer of the Rift, Labyrinth of Dimensions'da savaşa ve mücadeleye devam edeceksiniz. "Wanderer of the Rift" yeni bir görevi, Blue Mage ve bir Çağrı Taşı kullanarak savaşabileceğiniz ve savaşa çağırabileceğiniz özel canavarları sunacak. 
 
Yeni yeteneklerin kilidini açan yeni ekipmanlara ek olarak oyuncuya daha çeşitli ve zorlu bir deneyim sunmak için "Kaotik Canavarlar" adlı yeni bir düşman sınıfı eklenecek. 
 
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut. 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu aksiyon pc STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN
Deviation Games'in Kurucu Ortağı Jason Blundell Şirketten Ayrıldı Kogado Studio, TGS 2022 Etkinliğinde iki Yeni Oyun Sergileyecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız