Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Skyrim'in Masa Oyunu Geliyor

 
Bethesda Softworks ve Modiphius Games, The Elder Scrolls V: Skyrim'i baz alan masa oyununu duyurdu.

Skyrim'de geçen 1-4 oyunculu epik co-op macera masa oyunu olarak tanımlandı.
 
Bu yıl içinde kitle fonlama platforma Gamefound üzerinde kampanya başlatılacak. Başlamadan önce on izlemesinin masaüstü oyunları simülatöründe yayınlanması planlanıyor. Detaylar ve tasarımlar da yakında paylaşılacak.
 
Modiphius Games daha önce minyatür oyunlar The Elder Scrolls: Call to Arms ile Fallout: Wasteland Warfare'ı yaptı ve Fallout ile Dishonored'ı temel alan masaüstü rol yapma oyunlarının yayıncılığını yapmaları bekleniyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer 2K Games Bethesda Elder Scrolls 5 RPG Skyrim The Elder Scrolls V Skyrim
DOOM Eternal Dokuz Ayda 450 Milyon Dolardan Fazla Gelir Elde Etti Apex Legends'ın Steam'deki Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı 198.235'i Gördü
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

JaReD22

1.3.2021 19:32:43

0
Lan yeter gerçekten yeter insanın midesi bulanır oldu elder scroll serisinden Siz 1 rockstar 2 yeter şu oyunların suyunu çıkardınız Artık sizin çıkardığınız oyunlara para vermeyi düşünmüyorum 10 senede nasıl bir tane devam oyunu çıkaramıyorsunuz seriyi bitirdiyseniz bitirdik diyin 2018de yayınladılar bir tane teaser onuda kesin online kısımdan bir bölgeden çektiler alın size fragman Umarım cdpr gibi sert kayaya çarparsınızda aklınız başınıza gelir Çıkaracağınız oyun dört dörtlük olsun kesinlikle beklentileri karşılamayacak

Curtius

1.3.2021 16:42:23

+1
Kusucam artık skyrim lafı duyunca

BSC Misafiri

1.3.2021 16:26:46

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Daha bekleyin siz. Bunun buzdolabı var, çamaşır-bulaşık makinesi var. Fön makinesine çıksa bile şaşırmam yani.Todd yapar. It just works çünkü. Adamın dünyaya bakış açısı böyle.
76 faciası sonrasında biraz ders almışlar gibi görülüyor. O iğrenç grafik motoru ile ne TES ne de çıkacak yeni Fallout oyununda zerre beklentim yok da.. İş yapacak bir şeyler çıkar bunlardan, çöpün çöpü çıkmaz.

BSC Misafiri

1.3.2021 16:03:54

0
Daha bekleyin siz. Bunun buzdolabı var, çamaşır-bulaşık makinesi var. Fön makinesine çıksa bile şaşırmam yani.Todd yapar. It just works çünkü. Adamın dünyaya bakış açısı böyle.

BSC Misafiri

1.3.2021 14:36:37

+2
10 sene oldu hala sömürülmeye devam ediliyor. Tamam iyi oyun da bi salın bizi artık.

altunuz

1.3.2021 12:32:17

0
Neden?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Elder Scrolls V: Skyrim ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
156 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız