Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sıra Tabanlı Strateji Oyunu The Hand of Merlin, 14 Haziran'da Tam Sürüm Olarak Geliyor

 
 
Sıra tabanlı roguelite rol yapma strateji oyunu The Hand of Merlin, Erken Erişim çıkacak ve 14 Haziran'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve  Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için tam sürüm olarak çıkış yapacak.
 
Oyunun Konsol sürümü, PC versiyonunda yer alan sekiz ana güncellemeyi bünyesinde barındıracak. Bunun yanı sıra pasif beceriler, alternatif haritalar, çeşitli zorluk modları ve elden geçirilmiş görsel efektler gibi bir dizi yeni özellik ve oyun geliştirmesini içerecek.
 
The Hand of Merlin, Arthur efsanesinin kozmik dehşet ile karşılaştığı, sıra tabanlı bir rogue-lite RYO'dur. En fazla üç fani kahramanı yanına alarak bir grup kur ve Albion'dan Kudüs'e uzanan gözü kara bir macerada onlara rehberlik et. Kıyametin eşiğinde, zengin detaylara sahip orta çağ dünyasını keşfet. Tüccarlarla ticaret yap, kahramanlarını geliştir ve antik kalıntıları açığa çıkar. Ruhunun multiverse'ün dört bir köşesine dağılmış kayıp parçalarını ara ve kurtarabildiğin kadar dünyayı kurtar.
 
İnsan ve şeytani rakipleri alt etmek için ekip temelli ve sıra tabanlı savaşın taktiklerinde ustalaş. Düşmanların sert ve acımasız olacak; siper al, pusu kur ve koordine saldırılar düzenle, farklı Kahraman sınıfları ve yetenekleri arasında bir sinerji yarat. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Bağımsız Video Oyunu Roguelike oyun Sıra tabanlı strateji Early Access
Hikaye Macera Oyunu Gerda: A Flame in Winter, 1 Eylül'de Geliyor Dimension Force Şimdi Yu-Gi-Oh Koleksiyon Kart Oyununda

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Hand of Merlin
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız