Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ritim Tabanlı Aksiyon Oyunu Klang 2, 17 Kasım'da Çıkış Yapacak

 
 
Yayıncı Ratalaika Games ve geliştirici Tinimations, ritim tabanlı aksiyon oyunu Klang 2'nin PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için 17 Kasım'da çıkış yapacağını duyurdu. PC versiyonu 20 Ekim tarihinde Steam üzerinden piyasaya sürüldü. Oyun İngilizce, Fransızca, Norveççe, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Rusça, Türkçe ve Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) dil seçeneklerini destekliyor.
 
Klang 2 psikedelik bir ritim-aksiyon oyunudur. Yıldırım hızındaki dövüş sistemiyle birlikte müziği kullanarak sizi kendi dünyasına sokacaktır. Bu oyunda, güçlerinizle elektronik senfonileri yönetecek, büyülü ton-kılıçları kullanacak ve yetenek gerektiren oynanışı deneyimleyeceksiniz.
 
Oyuncunun savaşma ve düşmanları yenme kabiliyetleri üçe ayrılmıştır: Darbe, kayma ve tutma. Darbeler en yaygın saldırı tekniğidir ve rakiplere hızlı şekilde ateş topları atmanızı sağlar. Kayma, saldırılardan kaçınmanızı ve rakip saldırılarına karşı atak yapmanızı sağlar. Tutma ise mitoloji tanrılarını dahi korkutacak kadar elektrik hasarı vermenizi sağlar. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Klang 2 ritmik shooter aksiyon müzik oyun
The Witcher 3 Complete Edition ve Cyberpunk 2077'nin Yeni Nesil Konsol Sürümleri Ertelendi Monark 50 Bin Satış Rakamına Ulaştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Klang 2 ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız