Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Respawn Entertainment üçüncü stüdyosunu kuruyor

 
 
Respawn Entertainment, Madison/Wisconsin'de (ABD Eyaleti) Ryan Burnett liderliğinde üçüncü bir stüdyonun kurulduğunu duyurdu. Burnett, Raven Software ve Epic Games'te farklı rollerde yer alarak yaklaşık yirmi yıllık bir geliştirme deneyimine sahip olarak karşımıza çıkıyor.
 
Ekip yeni stüdyo hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu
 
 
 
Respawn Entertainment'ın operasyonlarından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Daniel Suarez bir basın açıklamasında yeni stüdyo için şunları söyledi: "İlk günden beri Respawn'ın sıradan bir stüdyo değil bir düşüncenin başlangıcı olduğuna inanıyoruz. Tutkulu ve yetenekli ekibimizle beraber özgür ve yaratıcı girişimlerde bulunmak ve beklenmeyeni başarmak bu sürecin bir parçası. Bu görüşle beraber 2019'dan bu yana Vancouver'a başarılı bir şekilde yayıldık. Oyun endüstrisinin en iyileriyle çalışmaya devam ediyoruz."
 
Suarez'in belirttiğine göre Madison (yeni kurulan üçüncü stüdyo) ekibi, Respawn Entertainment'ın Los Angeles ve Vancouver'daki mevcut ekipleriyle birlikte çalışacak. Bu koordineli çalışma sayesinde Apex Legends'ı piyasadaki ilk battle royale oyunu haline getirme hedefine ulaştırılması hedeflenecek.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu aksiyon pc Respawn
Star Wars Jedi: Survivor için yeni ekran görüntüleri yayınlandı Halo Infinite'i artık 4GB'tan az ekran kartı belleğine sahip oyuncular oynayamayacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Respawn
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız