Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Red Steel 3 mü Geliyor (?)

 

redsteel3

 

    Fransız bir site olan LiveWii, Fransa'ya ait bir Nintendo dergisinden bir taramaya sitesinde yer verdi. Taramada ise derginin Red Steel 3'ün duyurulmasına yakın olduğuna ve oyunun "Vitality Sensor" kullanacağına yer verildiği görülüyor.
 
    Sitenin taramadaki Red Steel 3 ile ilgili yazısının çevirisi ise şöyle ;  
"İkinci oyunun yavaş başlangıcını rağmen, Red Steel serisi üçleme olacak. Bu kaynağa tam olarak güvenebileceğimiz tam belli olmasa da, Fransız bir Nintendo dergisinin son sayısına bir şans verebiliriz.
 
Dergide "Sıcak Haberler" başlığı altında yazılan yeni Red Steel ile ilgili en önemli detayın oyunun Wii Vitality Sensor'u destekleyeceği olmuş. Bunu daha önce Red Steel 2'nin sanat yönetmeni Jason Vandenberghe'de onaylamıştı."
   
     Bilginin doğruluğu kesin olmasa da yeni çıkan Red Steel 2'nin hemen ardından üçüncüsü ile ilgili bilgiler çıkması beni biraz şüphelendiriyor. Bu arada Ubisoft, Vitality Sensor ile oyuna nasıl bir renk katacak, çok merak ediyorum doğrusu... Belki E3'de bu konuyla ilgili aydınlanırız.
 
    Bu arada Red Steel 2 satışlarının çok iyi olmamasına rağmen Ubisoft'un 3. oyunu hemen duyurabileceği bana mantıklı gelmiyor, neyse şimdilik bu kaynağın bir izinden gidelim bakalım...

 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Red Steel 2 Ubisoft Motion Plus Nintendo Wii Red Steel 3
Nier Japonya Satış Listelerinde İlk Sırada Dead Space 2'nin İlk Trailer'ı Sızdı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Red Steel 2
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız