Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörü Flores

Crimson Heist operasyonu ile birlikte Tom Clancy's Rainbow Six Siege'e dahil olacak yeni operatör resmi olarak açıklandı.

Saldırı operatörü Santiago “Flores” Lucero.

Detaylar 21 Şubat Pazar günü 20:00'da paylaşılacak.
 
Teaser fragmana aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.
  
 
“Hey Harry,

Ben Gridlock. Ash meşguldü, o yüzden benden sana uzman Santiago “Flores” Lucero'nun ilerlemesi hakkında bilgi vermemi istedi. Dokkaebi ve onunla sık sık birlikte yediğimizi fark etmiş olmalı. Ne diyebilirim ki? Teknoloji ve mekaniği seviyor, yani üçümüzün ortak noktası epey fazla.

Sunduğumuz kaynaklar için heyecanlı ve Mira'nın işleriyle epey bir vakit geçiriyor. Flores'in onun başında dikilmesinin Mira'nın hoşuna gittiğini sanmıyorum ama Mira zamanla onun işine yarayabileceğini anlayacaktır. Araçlarını ve silahlarını hep kendi yapmış ve Mira'dan farklı bir bakış açısına sahip.

Flores, Buenos Aires'te büyüdüğü günlerden fazla bahsetmiyor ama hem orada hem de Los Angeles'ta soyduğu suç patronları hakkında anlatacağı çok şeyi var. Bunlar görkemli kahramanlık hikâyeleri ve bunlara inanmaya başladım. Ash onun yalnızca usta bir hırsız olmadığını, inançlar konusunda da bir profesyonel olduğunu açıkça belirtti. Ash ona saygı duymamış olsaydı sanmazdım ki Arjantin'den kurtulmasına yardım etsin.

Genel anlamda, bence o iyi bir ortak. Biraz tuhaf ama başkaları konuşunca dinliyor, bu birçok insan için söylemeyeceğim bir şey. Her gece kocası ile konuşmak için evini arıyor ama ilişkilerini epey gizli tutuyor (en azından bana karşı). Genel olarak insanları umursuyor ama evliliği bambaşka bir seviyede. Yüzüğünü parmağından çıkarsa bile, yanından asla ayırmıyor.

Ash onu ekibe kattığı için mutluyum. Eminim kendince sebepleri vardı ama büyük resme bakınca bunun çok da önemli olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan, Flores'in masaya koyduğu uzmanlık, onun bakış açısı ve yanında getirdiği o ufak parlak patlayıcı icat. Onu iş başında görmek için sabırsızlanıyorum, içimden bir his birçok insanın şaşıracağını söylüyor.

-- Tori “Gridlock” Fairous”

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Twinfinite Rainbow Six PS4 Xbox One Ubisoft FPS rainbow six patriots patriots pc siege
Söylenti: Önde Gelen Bir Japon Geliştiriciden Yeni Silent Hill Oyunu Bu Yaz Duyurulacak Bungie, Genel Merkezini Genişletiyor ve Yeni Bir Stüdyo Açıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

19.2.2021 17:18:32

0
siyasi nedenlerden dolayı vs getiremediklerini söylemişlerdi,umarım çözerler bi şekilde,ki zaten durum ubiden kaynaklı dğeil,oryxi türk olarak planlamışlar ilk başta sorunlar cıkmıs,yine bi şekil adım atacaklardır

Yanfo

19.2.2021 14:02:09

+1
Anladığım kadarıyla pek çok kişi Türk operatör olmamasından şikayetçi. Şirketin sonraki dönem politikalarına dahildir değildir bilgim yok. Ancak organize olarak mail atıp, destek sayfasından talep oluşturarak baskı yapmanız yararlı olmaz mı? Zira Türkiye'de de büyük bir kitlesi, oyuncu topluluğu var R6 Siege'nin.

BSC Misafiri

19.2.2021 11:50:24

0
Ya nekadar alakasız operatörler var ya ubisoft bu oyuna sıçtığının göstergesi turk operatörler gelmez çünkü bizden nefret ederler lanet olsun

BSC Misafiri

19.2.2021 11:50:02

+1
quote:

Orjinalden alıntı: Gye_Baek Arkadaş seri de Madagaskar dan bile operatör yer alacak ama 1 tane türk operatör gelmedi. Ubi zaten gizli türk düşmanı, ac revelations dan beri hemde. Tek artısı yerelde pc tarafında iyi fiyat vermesi.
Ubi fransız bir şirket sonuçta. Fransızların Türkleri sevmediği de senelerdir belli bir konu.

Gye_Baek

19.2.2021 03:07:28

+2
Arkadaş seri de Madagaskar dan bile operatör yer alacak ama 1 tane türk operatör gelmedi. Ubi zaten gizli türk düşmanı, ac revelations dan beri hemde. Tek artısı yerelde pc tarafında iyi fiyat vermesi.

Aksel123

19.2.2021 00:55:43

0
quote:

Orjinalden alıntı: keremec Attığım alıntı gözükmedi galiba. Haberdeki mesajın 4. paragrafında "<font color="#333333">Her gece kocası ile konuşmak için evini arıyor ama ilişkilerini epey gizli tutuyor (en azından bana karşı)." yazıyor.</font>
Alıntı gözükmedi bende şimdi gördüm Adamın kendi tercihi sonuçta :D

keremec

19.2.2021 00:49:49

0
Attığım alıntı gözükmedi galiba. Haberdeki mesajın 4. paragrafında "Her gece kocası ile konuşmak için evini arıyor ama ilişkilerini epey gizli tutuyor (en azından bana karşı)." yazıyor.

Aksel123

19.2.2021 00:43:44

0
quote:

Orjinalden alıntı: keremec <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Genel anlamda, bence o iyi bir ortak. Biraz tuhaf ama başkaları konuşunca dinliyor, bu birçok insan için söylemeyeceğim bir şey. Her gece <b>kocası</b> ile konuşmak için evini arıyor ama ilişkilerini epey gizli tutuyor (en azından bana karşı). Genel olarak insanları umursuyor ama evliliği bambaşka bir seviyede. Yüzüğünü parmağından çıkarsa bile, yanından asla ayırmıyor. </blockquote> Haberde yazıyor hocam :) Gerçi bir ara 6. Yılın 2. Sezonunda Türk operatör gelebilir diye bir şey görmüştüm ama onun da dayanağı birinin oyunda bulduğu 1 satırlık koddu. Yeni sezon tanıtımında yıllık yol haritası paylaşırsalar bu sene gelecek operatörlerin ülkelerini de gösterirler herhalde. Bakalım gelecek mi bu sene.
Sızan haberlerde Turkey yazıyor ama türk operatörü demek tam doğru olmaz ne için deniliyor bilinmiyor gay için diyorsan bunu hiç bir yerde yazmıyor.

keremec

19.2.2021 00:33:06

0
quote:

Genel anlamda, bence o iyi bir ortak. Biraz tuhaf ama başkaları konuşunca dinliyor, bu birçok insan için söylemeyeceğim bir şey. Her gece kocası ile konuşmak için evini arıyor ama ilişkilerini epey gizli tutuyor (en azından bana karşı). Genel olarak insanları umursuyor ama evliliği bambaşka bir seviyede. Yüzüğünü parmağından çıkarsa bile, yanından asla ayırmıyor.
Haberde yazıyor hocam :) Gerçi bir ara 6. Yılın 2. Sezonunda Türk operatör gelebilir diye bir şey görmüştüm ama onun da dayanağı birinin oyunda bulduğu 1 satırlık koddu. Yeni sezon tanıtımında yıllık yol haritası paylaşırsalar bu sene gelecek operatörlerin ülkelerini de gösterirler herhalde. Bakalım gelecek mi bu sene.

Aksel123

19.2.2021 00:25:28

+1
quote:

Orjinalden alıntı: keremec Ey ubisoft, şu oyuna operatör diye Daredevil görünümlü gay hırsız bile ekledin ama gidip bir Türk operatör eklemedin. Gelen son 9 operatörün sadece 1 tanesi CTU birimlerinden, diğer hepsi uydurma şeyler. O kadar CTU varken gidip bunlar saçma sapan şeyler ekliyorlar. Orta Doğudan mı çekiniyorlar anlamadım gitti. İsrail'den de operatör yok mesela.
Gay derken ne alaka onun için bir açıklamada bulunmadılar Türk operatör konusuna gelirsek 1 yıl sonra anca gelir.

keremec

19.2.2021 00:16:07

+2
Ey ubisoft, şu oyuna operatör diye Daredevil görünümlü gay hırsız bile ekledin ama gidip bir Türk operatör eklemedin. Gelen son 9 operatörün sadece 1 tanesi CTU birimlerinden, diğer hepsi uydurma şeyler. O kadar CTU varken gidip bunlar saçma sapan şeyler ekliyorlar. Orta Doğudan mı çekiniyorlar anlamadım gitti. İsrail'den de operatör yok mesela.
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Rainbow Six: Siege
+ TAKİBE
AL
56 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız