Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Psikolojik Korku Oyunu MADiSON 2022'de Konsollara Geliyor

 
 
BLOODIOUS GAMES (eski adıyla Nosebleed Games), birinci şahıs psikolojik korku oyunu MADiSON'un 2022'de mevcut ve yeni nesil konsollar için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun, hem fiziksel hem de dijital olarak satışa sunulacak. Hangi konsollara çıkış yapacağı henüz açıklanmadı.
 
Başlangıçta 7 Ocak'ta Steam ve GOG üzerinden PC için piyasaya sürülmesi planlanan PC sürümünün çıkışı, yasal bir anlaşmazlık nedeniyle ertelendi ve geliştirici ekibin adı değişmek durumunda kaldı. Eski adı Nosebleed Games olan ekibin şu anki adı BLOODIOUS GAMES oldu. PC versiyonu için yeni bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. 
 
MADiSON, kişiye karanlık ve yoğun korkunun asıl yüzünü birinci şahıs kamera açısıyla yansıtan bir oyundur. Ani değişim kamerası yardımıyla fani dünyayı diğer âlemlerle bağla ve çektiğin fotoğraflarla olay örgüsünü takip et. Bulmacalar çöz, etrafındaki eşyalara dikkat et ve en önemlisi de hayatta kal.
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu korku pc MADiSON
Kwalee, Tictales'i Satın Aldı Yeni Oyun Yayıncısı ve Geliştiricisi New Tales Kuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
MADiSON
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız