Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

People Can Fly'ın Yeni Oyunu Outriders PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

 
 
Yayıncı Square Enix ve Bulletstorm geliştiricisi People Can Fly, Outriders'ı PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. Yaz 2020'de çıkacak.
 
People Can Fly stüdyo patronu Sebastian Wojciechowski: "Outriders, yıllardır yapmak istediğimiz oyun. Bu projede Square Enix ile birlikte çalışmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu bizim için büyük bir girişim ve ekip Outriders projesi üzerinde çalışmak için önemli ölçüde büyüdü. Outriders'ı bugüne kadarki en iddialı nişancı oyunumuz yapmak için bu projede çalışan dört uluslararası stüdyoda 200'ün üzerinde geliştiricimiz var. En sonunda Outriders'ı dünyaya tanıtmaktan dolayı çok heyecanlıyız ve sizlere oyun hakkında daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz."
 
Square Enix External Studios eş başkanı Lee Singleton: "People Can Fly, Outriders gibi bir oyunu yaratmak için mükemmel bir ortak. Kaliteli nişancı oyunları yaratma konusunda harika bir geçmişleri var ve ayrıca Unreal oyun motorunda da benzersiz bir deneyim ve uzmanlık düzeyine sahipler."
 
Square Enix External Studios eş başkanı Jon Brooke: "Outriders, Square Enix External Studios'ta bizim için çok heyecan verici bir proje. Oyunculara derin özellikler ve güçlü bir hikaye anlatımı içeren gerçek bir AAA co-op nişancı oyunu sunmaya odaklanıyoruz. People Can Fly'daki ekip silahlı oynanışın nasıl sağlam ve güçlü hissettireceğini çok iyi biliyor ve bu kış sizlere daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz."

Duyuru fragmanını ve geliştirici günlüğünü aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Final Fantasy VIII Remastered PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu Marvel's Avengers 15 Mayıs 2020'de Çıkacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Orange20

7.7.2019 21:24:49

0
quote:

Orjinalden alıntı: TheNewAtilla Sağlam bir fps bizi bekliyor
Oyun tps olacak bence videoda öyle gözüküyor

TheNewAtilla

11.6.2019 12:15:05

0
Sağlam bir fps bizi bekliyor

kpln04

11.6.2019 08:10:43

0
Bulletstorm deyince korktum umarım tps olur
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)