Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PUBG Mobile, YouTube Premium ile İş Ortaklığı Yapıyor

 
 
PUBG Mobile, oyunculara oyunda yeni içeriklerin yanı sıra kalıcı öğeler ve bir sürü ücretsiz donanım sunmak için YouTube Premium ile ortaklık kurdu. Popüler battle royale oyunu ile video barındırma web sitesi arasındaki işbirliği ayrıca 1000 BP ve 3 aylık YouTube Premium denemesi verecek.
 
PUBG Mobile'ın şu andan itibaren gelecek yıl 28 Mayıs'a kadar oyuncular, 15 günlük özel bir paraşüt de dahil olmak üzere her ay kullanıma sunulacak yeni içerik bekleyebilirler. 
 
YouTube Premium ile oyuncular, reklamsız izleme ile YouTube'a kesintisiz erişimin keyfini çıkarabilir. Ayrıca, internet bağlantınız olmasa bile daha sonra boş zamanlarınızda izleyebileceğiniz videoları indirmek için premium hesabınızı kullanabilirsiniz. Servis ayrıca ekranınız kapalıyken veya diğer uygulamaları kullanırken bile müzik dinlemenizi sağlar. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Pocketgamer hayatta kalma survival battle royale
Xbox Series S, Muhteşem Cuma'da En Çok Satan Konsol Oldu River City Saga: Three Kingdoms 16 Aralık'ta Switch'e Çıkış Yapacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PUBG MOBILE LITE
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız