Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PS3 ve PS Vita'nın Yeni Güncellemesi PSN Hesabı Oluşturmayı Devre Dışı Bırakıyor

 
 
PlayStation 3 ve PlayStation Vita için yayınlanan yeni güncelleme ile PSN hesap yönetimi ayarı ve hesap oluşturma özelliği kaldırıldı. Bu güncelleme sonrasında kullanıcılar oturum açmak veya mevcut şifresini kurtarmak için akıllı telefon gibi üçüncü taraf bir platform kullanması gerekiyor.
 
Yeni yama sonrasında hesap oluşturmak isteyen kullanıcılar artık bunu bir akıllı telefon veya bilgisayar aracılığıyla yapmak zorunda kalacak. 
 
Sony, yavaş yavaş eski cihazlar üzerindeki desteğini sonlandırmayı hedefliyor. Geçtiğimiz yıl firma, PS3 ve PS Vita'nın dijital mağazalarını kapatma planlarını duyurmuştu. Bu duyuru tepkiyle karşılandı ve daha sonra bu karar geri alındı.
 
Yine geçen yıl Sony, her iki sistemde de kredi veya banka kartı kullanılarak oyun satın alma özelliğini kaldırdı. Bu özelliğin kaldırılmasının ardından oyuncular artık bir bilgisayar, PS4 veya PS5 aracılığıyla oyun satın alabiliyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle playstation 3 PS3 ps3 slim Sony
2K, WWE 2K19 ve WWE 2K20'nin Sunucularını Kapatacağını Duyurdu Final Fantasy 14 Yönetmeni Metaverse'ün Eğlenceli Olduğunu Düşünmüyor

BSC Misafiri

10.5.2022 16:18:02

+7
Ne gerek var anlamadım bu kadar zorlaştırmanın ne faydası var. Zaten oyunlar halihazırda mağazada duruyor geçen PS3 oyunu alayım dedim kredi kartı girilmiyor mecbur web sitesinden cüzdana para yükledim öyle aldım. Bırak kim nerede oynayacaksa oynasın adamlara zorla para kazandırıyoruz resmen yok kalsın para verme diyorlar.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Playstation 3
+ TAKİBE
AL
70 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız