Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Off-road Simülasyon Oyunu Overpass 27 Şubat'ta PS4, Xbox One ve PC; 12 Mart'ta Switch için Çıkacak

 
Yayıncı Bigben Interactive ve geliştirici Zordix Racing, off-road simülasyon oyunu Overpass'in çıkış tarihini duyurdu ve yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.
  
27 Şubat'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için; 12 Mart'ta Switch için çıkış yapacak.

PC versiyonu Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak ve on siparişe açılmış durumda. Standart sürüm 69,00 TL ve deluxe sürüm 79,00 TL. Deluxe sürüm Polaris RZR XP 1000 Trails & Rocks, Arctic Cat Alterra MudPro 700 LTD ve Zordix Rock Crawler araçlarını içeren Expert Vehicles Pack, Smart Start Pack ve Drive With Style paketini içeriyor.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

OVERPASS'te zafere ulaşmak için hem diğer sürücülerle hem de dik yamaçlar, sarp yollar, ağaç gövdeleri, kayalar ve bataklıklarla mücadele edeceksin.

Yamaha, Arctic Cat ve Suzuki gibi önde gelen markaların güçlü buggy ve quadlarının direksiyonuna geç, müthiş arazi şartlarında teknik olarak son derece zorlu pistlerde kendi sınırlarını zorla. Hem aracının alacağı hasarların hem de türlü doğal ve yapay engellerin üstesinden gelerek en iyi zamanını yapmaya çalış.

Bu oyun sadece hıza dayalı bir oyun değil. Gerçeğe uygun tasarlanmış arazi şartlarını ve oyundaki araçların mekaniklerini de mutlaka hesaba katman gerek. UTV veya ATV aracını dikkatle seç, rotanı iyi çalış ve akıllıca belirle ve aracının teknik olanaklarını, gazını, debriyajını, vitesini, frenini iyi kontrol ederek pistlere ve rekabete damganı vur.

- Yepyeni bir, extrem off-road deneyimi
- Yamaha, Arctic Cat ve Suzuki gibi önde gelen markalardan 20'nin üzerinde araç seçeneği
- Gerçekçi oyun fiziği ile her araç ve arazi aslına uygun, emsalsiz özellikler taşıyor
- 6 farklı arazide, her birinin kendine özgü zorlukları olan ve teknik olarak emek ve çaba isteyen 40'tan fazla pist
- Tam bir Kariyer Modu: sponsorların dikkatini çek, araçlarını iyi hazırla, yarış takvimini dikkatle düzenle ve sezon sonunda ipi sen göğüsle
- Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlar. Bunlar arasında, kendine ve diğer oyunculara meydan okuyabileceğin, deneyim ve heyecanı paylaşabileceğin bir bölünmüş ekran modu da var 

 
Yeni oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Overpass Bigben Interactive Zordix Racing off-road simülasyon
2D Aksiyon Macera Oyunu Lair of the Clockwork God Yayınlandı Mortal Kombat 11'in Yeni Karakteri Spawn'ın Tasarımı Belli Oldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Overpass ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız