Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered PS4 ve PC için Duyuruldu

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Level-5, 2013'te çıkış yapan rol yapma oyunu Ni no Kuni: Wrath of the White Witch'in remastered versiyonu Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered'ı PlayStation 4 ve PC için duyurdu. Ayrıca Switch için de orijinal oyunun portu duyuruldu.

İkisi de 20 Eylül'de çıkacak.
 
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered güncellenmiş grafikler sunacak ve PlayStation 4'te 1080p 60fps, PlayStation 4 Pro'da 4K 30fps veya 1440p 60fps olarak çalışacak. Switch portu ise 720p 30fps olarak çalışacak.
 
Oyunun hikayesi:
 

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch'te trajediden macera doğuyor. Genç Oliver annesini kaybettiğinde, kendisini macera dolu bir ömrün beklediğini bilmiyordu.
 
En iyi arkadaşıyla kendi yaptıkları araba üzerinde çalışan 13 yaşındaki Oliver, tetiklemek üzere oldukları zincirleme reaksiyondan habersizdi. Direksiyon başındaki Oliver arabayı ilk kez çalıştırdığında araba nehre uçtu ve annesi Allie, oğlunu kurtarmak için nehre atladı. Oğlunu kıyıya çıkardıktan hemen sonra Allie'nin zayıf kalbi pes etti ve annesinin ölümü Oliver'ı yıktı.
 
Ancak bir anda, kederli çocuğun göz yaşları en sevdiği oyuncağı Drippy'yi canlandırdı. Üstelik olaylar bununla sınırlı değil; fener burunlu oyuncak, Allie'yi ölüler diyarından geri getirebilecek anahtarın bulunduğu paralel bir dünyadan geliyordu.
 
Oliver'ın önünde tek bir engel vardı: Drippy'nin dünyasını yok etmekle tehdit eden, Shadar adlı kötü bir ruh. Oliver annesini yeniden görmek istiyorsa, ilk önce yeni arkadaşının dünyasını kurtarmak zorunda.

 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Praetorians HD Remaster PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu Darksiders: Genesis 24 Dakikalık Oynanış Videosu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Orange20

7.7.2019 17:57:20

0
PS3'e alıcam diye karın ağrısı çekmiştim PC remaster'lı halini oynarız artık.

Escanor

11.6.2019 22:37:59

0
Bi 'an haber duyamıyacağız diye çok korkmuştum muhteşem oyun. Ayrıca Hollow Knight Silksong ile ilgili sunum yada tanıtım olmamasına gerçekten çok üzüldüm. Bi çıkış tarihi bekliyordum.

GoldPunch

11.6.2019 21:36:38

0
Bu oyun mükemmeldir. Karakterler, diyaloglar o kadar tatlı ki oyunu oynarken insan mest oluyor. Tam bir iyilik abidesi oyun.

Wayward Son

11.6.2019 21:32:30

0
Ohh bee. Sonunda. Kaç E3 söylendik durduk :)

gokhanvai

11.6.2019 19:18:47

0
Ni no Kuni 2'yi büyük bir zevkle oynadım. Bunu da kesin alıp oynayacağım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)