Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Neon City Riders; PS4, Xbox One, Switch ve PC İçin 2020 Yılında Yayınlanacak

 
Yayıncılığını Bromio'nun yaptığı, geliştiriciliğini ise Mecha Studios'un yaptığı 2D aksiyon macera oyunu Neon City Riders 2020 yılında PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için yayınlanacak. Daha öncesinde bağış toplayan oyundan kısa da bir fragman paylaşıldı.
 
Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Buraya tıklayarak da oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Bağış sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Süper güçlerle donatılmış çetelerin bulunduğu bir cyberpunk evreninde keşif yapmak ister miydiniz? Eğer isterseniz "Neon City Riders" tam sizin için.

Dört süper güçlü çete liderini yenmek isteyen ve bu Neon şehrini keşfetmek isteyen, maskeli bir yasa dışı kanun sağlayıcı olan Rick'i kontrol edin.

Neon City Riders, Mecha Studios tarafından yaratılan ve 80'lerin bilim kurgu filmlerinden esinlenen bir aksiyon macera oyunudur. Her bir çete bölgesi; farklı düşmanlar, mekanikler, bulmacalar ve yan görevlerden oluşuyor ve size birden fazla sonu olan bir deneyim yaşatıyor.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Neon City Riders aksiyon keşif macera cyberpunk neon piksel
Microsoft, Xbox Project Scarlett için Düşük Maliyetli Sadece Dijital Versiyon da Çıkarmayı Planlıyor GWENT: The Witcher Card Game Konsol Desteği 9 Aralık'ta Sona Erecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Neon City Riders ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız