Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Neil Gaiman, Sandman Dizisini Günümüze Göre Uyarlayacağını Açıkladı

 
İlk sayısı 1988 yılında yayınlanan ve 10 kitaptan oluşan Sandman çizgi romanının bildiğiniz gibi bir dizi uyarlaması geliyor. Birçok kez planlanıp iptal edilen dizinin başında bu sefer Neil Gaiman'ın kendi bulunuyor, yani Sandman'in yaratıcısı. 
 
Geçtiğimiz günlerde Comicbook'a konuşan Gaiman, diziyi günümüze göre uyarlayacağını söyledi. Genel olarak çevreyi değiştireceğini söyleyen Gaiman, cinsiyetler konusunda da değişikliğe gidebileceğini söyledi. Hatta ana karakter Morpheus'un bile cinsiyetinin değişebileceğini söyledi. Gaiman " Tamam, yıl 2020. Diyelim ki Sandman'i 2020'de yazıyorum. Ne yapardık? Bazı şeyleri nasıl değiştirirdim? Bu karakter hangi cinsiyet olmalı?" gibi düşündüğünü söyledi. 
 
Kısacası Gaiman, senaryoyu direkt olarak uyarlamak yerine hikayenin aynı kaldığı, ancak geri kalan şeylerin yeniden tasarlandığı bir senaryo yazmış.
 
Şu an için dizinin kadrosu ile ilgili bir bilgi ne yazık ki yok. Ancak dizinin ilk sezonunun 11 bölümden oluşacağı biliniyor. İlk sezon ise çizgi roman serisinin ilk cildi Prelüdler ve Noktürnler'i ve biraz daha fazlasını konu alacak. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak screenrant Dizi Haberleri sandman dream netflix neil gaiman dizi uyarlama
Charlize Theron, Atomic Blonde 2'yi Onaylandı Gotham Polislerine Odaklanacak Olan Dizi The Batman Filminden Önce Yayınlanacak

Vendrick

13.7.2020 13:16:23

+1
Yani kısacası nasıl sjw dolu bir hikaye ile harmanlayabilirim.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dizi Haberleri
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız